Neler yeni

mergennnn433 kullanıcısının son içeriği

1. M

M9 Sistem Cızırtı Ekran Karti

söküp msi ya göndereyim hocam ozaman tesekkurler sizindemı anakarttan
  2. M

Şizofren00 siz gönderdiniz mi hocam ?
  3. M

Şizofren00 siz gönderdınız mı hocam ?
  4. M

JOKER Hocam bugun tekrar detaylı sekılde ınceledım ekran kartını baska pc de denedım ses ekran kartınden deil anakarttan gelıor tam islemcının takıldıgı yerın arka tarafından anakartta nette biraz baktım işlemcıden ses gelmez diye okudum boştayken cok geliyor yük altındayken zor duyulacak...
  5. M

Çok teşekkür ederim hocam zahmet edip bilgi verdin Allah razı olsun
  6. M

Hocam birde bu sesten sonra gsync açınca oyunlarda geçiş sırasında acayip takılmalar oyuna ilk girişte ekranın yarışı siyah olup gidip gidip geliyor girince geçiyor gsync kapatınca düzeliyor nedendir aceba ?
  7. M

Anladım hocam zararlı olmadığını attığım videoda boştayken hicbirsey açık değilken geliyordu boştayken de gelmesi normal mi zarari yoksa benim için sorun değil zaten
  8. M

Oyundayken veya güç altındayken olsa sorun deil boştada olması normal mi aceba
  9. M

Merhabalar sistem çıktığında almıştım sistemi bugüne kadar böyle bir ses yoktu bugün ekran kartından gelen bir ses fark ettim PC bostayken gelen ses bu oyuna vesaire girdiğimde ses dahada artıyor sebebi nedir garanti kapsamindamidir aceba levon hocam ?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.