Neler yeni

Lory kullanıcısının son içeriği

1. Lory

Soru En uygun fiyatlı f/p m2 önerisi

Sistem mi toplayacaksın? Toplam bütçeni söylersen yardımcı olabiliriz.
  2. Lory

i9 13900K 4070 Ti sisteme monitör ne alınmalı

Bütçe varsa oled tavsiye ederim.
  3. Lory

İzmir'de deprem meydana geldi (3.9)

Menemen'deyim hiç hissetmedim. Geçmiş olsun herkese.
  4. Lory

[ÇEKİLİŞ] HP X24ih 144 Hz Monitör

Ne zaman açıklanıyor?
  5. Lory

RTX 4070 Ti R9 5950X sistem nasıldır?

4080+ 7600x toplarsın bu bütçede.
  6. Lory

i3 10100f İçin Ekran Kartı Önerisi

Rtx 2060 a kadar darboğazsız kullanbilirsin. Tavsiyem ileriye dönüklük açısından rx6600 alman.
  7. Lory

[ÇEKİLİŞ] HP X24ih 144 Hz Monitör

Katıldım, monitörden bahsediyim biraz. Serilik olarak cidden iyi monitör, tam FPS oyuncuları için ama renk kalitesi pek iyi değil ve ufak overshoot sorunu var, çok etki etmez. Düşük kontrast nedeniyle siyahlar gri gibi olabilir.
  8. Lory

Yardım Bilgisayar Toplamak

Benim uzmanlık alanım zaten monitör hocam :D dediğim gibi zaten uzun uzun tartıştık bu konuyu başka bir forumda, bence biraz incele sandığından çok farklı bir monitör: https://www.technopat.net/sosyal/konu/twisted-minds-tm272qe-2k-165hz-gaming-monitoer.2616847/post-20790121 Tabii konu sahibi...
  9. Lory

Topladığınız sistemi bende beğendim hocam. 4070+7600x 2k için güzel bir ikili, tek sıkıntı yanı vram oda Nvidia için mecbur katlanılacak. Dediğim gibi attığınız sistem monitör ve SSD değiştirelerek alınırsa çok iyi olur. Benimde sizin gibi her görüşe saygım var hocam teşekkürler bu seviyeli...
  10. Lory

Hocam gamebooster ın espor onaylı monitorleride var. Onlardan onay almak için yalnız iki şart var zaten biri ips olması diğeri ucuz olması. Size attığım konuyu okursanız daha da iyi anlarsınız. Kioxia nın sata SSD leri kronik sorunlu. Ben şuan attığımın 500gb halini kullanıyorum ve sizin...
  11. Lory

AMD Am5 serisi çok ısındığı için zaten sıcaklık sınırını 90 a çıkardı yani o turuncu uyarı am4 te kalıyor.. Hocam sistem fazla demek bence saçma, tabii herkesin görüşü farklıdır ama hem daha fazla FPS alacaksın hem ileride vram sorunu yaşamayacaksın hemde darboğaz olmayacak bu yüzden bence...
  12. Lory

Hocam sistem güzel ama ssd ve monitörde değişiklik lazım. Ssd de dram yok ve goodram in SSD konusunda bozulma şikayetleri çok. Bu yüzden daha ucuz olan ve dram e sahip kioxia yı öneririm: Link Removed Monitör ise Arap markalarından biri ve gamepower gibi markalardan farkı yok. Başka bir forumda...
  13. Lory

Soğutucu yeterli. Bizzat kullanan tanıdıklarım var. Se 214 XT ile kullanan biri performans kaybı olmadan bütün oyunlarda kullanabiliyordu bu işlemciyi ya i 75 derece civarı. Güzel bir 2k monitör için en az 8k lazım sana ekipmanlar harici kalan 40k ile 4070ti ve R5 5600 ile toplarsın anca ve bu...
  14. Lory

Sistem bu.
  15. Lory

Evet hocam monitör ve ekipmanlar ile birlikte 50k oluyordu. Siz parça kalitesini biraz arttırdınız sanırım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.