Neler yeni

kurtbrah kullanıcısının son içeriği

1. K

Ekran kartına güç gelmiyor Modart Arc 1

teşekkür ederim güzel anlatış sergilediniz lakin arc a 750 güç kablosu girişinde bir 6 pin birde 4 pin giriş istiyor psudan gelen kablonun ikiside 6 pin ortadan ikiyede ayrılmıyorki nasıl yapılabilir?
  2. K

sorun çözülmedi sorunun kaynağı belirlenmesi için itopya'ya gönderim sağlandı bilginize.
  3. K

hocam psu dan çıkan sadece 6 ivmeli giriş kablosu var 4 ivmeli yok olsa takmasını bende biliri malesef psu dan çıkan 2 kabloda 6 ivmeli girişe sahip okadar cahil değilim arc a750 bir 6 ivme bide 4 ivme istiyor psu dan çıkan sadece 2 adet 6 ivmeli kablo vardı keşke söylediğiniz gibi olsada...
  4. K

hazır montajdı ekran kartı takılı değildi ben taktım dahilinde itopyayı aradım dedikleri herşeyi yaptım gene olmamış bulunmaktadır hocam.
  5. K

ekran kartı hdmi kablosu bağlı herşeyi yaptım bilgisayar açılıyor ses var usb sesleri vs fakat görüntü alamadım, 0 hdmi kablosu aldım gene gelmedi.
  6. K

bu gün mod art arc 1 kasası gelmiş bulunmakta ekran kartını takıp psu kablosunu bağladığımda hiçbir şekilde güç gelmemekte fanlar dönmüyor ve görüntü alamıyorum yardımlarınıza muhtacım yoksa iade edeceğim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.