Neler yeni

koyunculu kullanıcısının son içeriği

1. K

Bu sistem için düşüncelerinizi istiyorum

Benim öyle çok oyun takıntım yok ki , bana knight online oda pvp olanı , pubg oynamak istiyorum başkada oyun olmaz bu 2 oyun u güzel oynatsa yetiyor
  2. K

Bu gece incehesapta bu sistem var indirime gircekmis , az da ozellestirsem alinirmi
  3. K

Beyler hep hayalimdi efil efil ışıl ışıl bı bilgisayarım olsun , leptopla idare ettim , sattım , az biriktirdim şimdi hayalimi gerceklestirmek istiyorum , m9 u alamadım , yetisene kadar stok bitiyor , 3.5 k monitöre bütçe yaptım ,15 k da kasaya bütçem var, az da taksitli nakit avans felan çekip...
  4. K

Hazır sistem önerisi

Hocam ordan almis olsam , garanti sureci vs sorun yaşamam demi , hani fatura benim adıma olmuyor sonuçta , güvenilir olurmu
  5. K

Hazır sistem önerisi

Hocam i3 ile i5 arasinda ki fark nedir , anlamadığım dan soruyorum , çoğu PC i3 12100 şeklinde
  6. K

Hazır sistem önerisi

Özelliklerden tam anlamıyorum da , normalde AMD 5 5600 olsun istiyorum , i3 ile i5 arasinda ki fark ne oluyor , bakıyorum çoğu PC i3 12100 fwaln yazıyor , i3 olunca düşük mü yani
  7. K

Hazır sistem önerisi

16 bin, evli halimle anca bu kadar çıkıyor, monitöre de para ayırdım.
  8. K

Hazır sistem önerisi

Fiyatı : 13079 tl
  9. K

Modart M9 İlanlarda!

Evli başlı zar zor bütçeyi toplayim , istediğim özellikte sistemi 1 aydır alcam diye uğraşıyorum , araştırıyorum , indirim gozetliyorum , millet kapıyor stok kalmıyor , onlarda gidiyor 3-5 kar koyarak satıyor Vay be . Yine sistem gelirmi arkadaşlar modart m9 gibi
  10. K

Zincir markete gelcek bu PC alınır mı?

2 gün önce satışa sunmuslar güzelmiş kacirmisiz Tşk reis 3060 li ekran kartı olsun istiyom
  11. K

15-16 bi tık daha 17 ama üstü zorluyor , monitore de 4 bütçe ayırdım onu da bakcam önce kasa
  12. K

Yeni bakmaya başladım , özelliklerden pek anlamıyorum , her PC güzel geliyor bana 😀😅
  13. K

Merhaba arkadaşlar , PC hazır sistem bakıyorum , kasa için 15-16 k bütçe ayarladım , hanımdan PC almaya izin aldım(evli olunca zor oluyor vallah ) , almışken güzel bişi alayım istiyorum , resimdeki sistem alinirmi yoksa sistem önerisi olan var mı , oynadığım 2 oyun var pubg ve knight online ...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.