Neler yeni

KinqWolf kullanıcısının son içeriği

1. KinqWolf

Yardım Amd expo sorunu

@dopzy Yeni bios sürümü gelmiş haberin olsun.
  2. KinqWolf

Yardım Amd expo sorunu

Kusura bakma kardeşim özür dilerim. Çok geçmiş olsun Allah yardımınız olsun.
  3. KinqWolf

Yardım Amd expo sorunu

@dopzy Her yerdesin maşallah kardeşim :) nasıl gidiyor yeni sistemle
  4. KinqWolf

AM5 Hazır Sistemler

Ah beaaa kanka ahh beaaa
  5. KinqWolf

AM5 Hazır Sistemler

Ben yükseltme yapmıyorum, komple sistem topladığım için yeni nesil mantıklı geliyor.
  6. KinqWolf

AM5 Hazır Sistemler

Haklısınız bende yeni sistem dizeceğim 3080 + 7700X düşünüyorum B serisi ana kartları ufak fırsatlar bekliyorum. :)
  7. KinqWolf

AM5 Hazır Sistemler

Merhabalar yeni nesil amd işlemcilerle toplanmış hazır sistemler yavaştan piyasada yerini alıyor. Konu altında alışveriş sitelerine eklenen yeni sistemleri ekleyebiliriz diye düşündüm Link Removed ELITE-3080Ti / AMD Ryzen 7 7700X / ASUS TUF GeForce RTX 3080 Ti OC 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.