Neler yeni

iXargon kullanıcısının son içeriği

1. iXargon

Steelseries apex pro.

Switchlerin kendisi sesli değil sadece tuşun tablaya vurma sesi var ama o da yeteri kadar ses yapıyor eğer tuş hassasiyetini düşütüp tuş tablaya değmeyecek kadar basabilirsen ses çıkmaz ama bunu yapmak bi hayli zor.
  2. iXargon

EVDE STARBUCKS COOL LİME YAPIMI

Abi bundan sonra teknoloji ile alakalı konular değil de yemek tarifleri paylaşalım forumda 😅
  3. iXargon

Steelseries apex pro.

Sessiz mi bilmiyorum ama Corsair K70 yada K100 gayet kaliteli klavyeler ben önerebilirim.
  4. iXargon

Steam İndirme Hızı Nasıl Arttırılır

Dostum eğer internet hızı çok düşük değilse bu ayar nerdeyse hiçbir etki yaratmayacaktır ki ben indirme sunucumu türkiye konumuna aldığımda indirme hızım yaklaşık 2MB/s düşüyor (Mbps değil MB/s).
  5. iXargon

Steelseries apex pro.

Dostum iyisiyle kötüsüyle deneyimlerimi bu konuda anlattım istersen oku alıp almayacağına kendin ver.
  6. iXargon

2 Yıllık Apex Pro kullanım deneyimim

Selamlar dostlarım, öncelikle belirtmek isteirm ki kurdan dolayı klavyenin fiyatı alınabilir olamktan çıktı klavyenin hissiyatı ve premium kalitesi ne kadar mükemmel olsa da 3500 TL ne bu klavye için nede herhangi bir premium klavye değecek ücret değil (benim düşüncem). 2 yıl boyunca apex pro...
  7. iXargon

Steelseries apex pro.

Ben 2 yıl kullandım ve hala kullanıyorum evet premium bir klavye ama bu fiyata almanı tavsiye etmem yaşattığı belli başlı sorunlar var ve bu kadar yüksek bütçeli bir klavyenin böyle sorunlar yaşatması "Ya bu klavye şuan ülkemizde 3500 TL gibi bir fiyata satılıyor bunlar olmamalı" dedirtiyor.
  8. iXargon

17.500k Laptop

Bütçenin üstüne 600-700TL daha ekleyebilirsen Link Removed işini görebilir.
  9. iXargon

15 - 20 K Arasın Laptop Önerisi

Dostum bu yorum senin için de faydalı olabilir. Bunun dışında siber güvenlikle uğraşırken bilgisayarda vm falan kuruyorsan ram en az 16Gb olursa senin yararına olur.
  10. iXargon

17.500k Laptop

Yazılımda işlemcinin çok bir önemi yok yani amd yada intel olması pek bir fark hissettirmeyecektir. Bi dönem Huawei Matebook D15 kullandım hem fiyatı uygun hem de biryerlere taşıması kolay ama yazılımın yanında oyun oynayacaksan Asus ROG Zephyrus serisi mükkemmel.
  11. iXargon

W11 Oyunlarda anlık drop sorunu

O zaman windows 11 ile alakalı bir drop değildir nvidia driverlarını tamamen silip yüklemeyi deneyebilirsin.
  12. iXargon

Update ayarlarında "Windows insider program" seçeneği var oradan bakılıyor.
  13. iXargon

Eğer windows 11'in insider sürümünde isen driver optimizasyon sorunları var yani insider sürümündeysen normal stabil sürüme düşürmeyi deneyebilirsin.
  14. iXargon

APOLLO 5T12-RTX3060Ti Hazır Sistem Alınır mı ?

Doğru olabilir ama sistemin daha uzun ömürlü olması için daha iyi işlemci fena olmaz
  15. iXargon

Büyük eller için gaming mouse önerisi lazım

Ben rival 600 kullanıyorum çok rahat bütçene uyuyorsa onu al

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.