Neler yeni

istanbul2023 kullanıcısının son içeriği

1. istanbul2023

Yardım JBL Tune 560BT Robotik Sesler ve Cızırtı Gelmesi

Merhaba arkadaşlar, Elimde JBL Tune 560BT kulaklık var. Android telefon ve tablet var bu cihazlarda denedim sorunsuz çalışıyor. iPhone'de sorunsuz çalışıyor ama Windows masaüstümde cızırtılı ve robotik sesler çıkıyor. Çok araştırdım internette. Bunların hands free özelliği varmış onu kapatınca...
  2. istanbul2023

Yardım eFootball 23 Oyuncu Israrla Koşmuyor

Evet arkadaşlar ısrarla koşmamasının nedenini buldum. Ben tuşu RT'ye atayacağıma RB'ye atıyormuşum o yüzden koşmuyormuş eleman :D
  3. istanbul2023

Yardım eFootball 23 Oyuncu Israrla Koşmuyor

Merhaba arkadaşlar. eFootball 23 yükledim ve Settings.exe vasıtasıyla ayarlarımı yaptım. Bütün tuşlar çalışıyor sadece koşma tuşu çalışmıyor. Varsayılan ayarlara aldım, varsayılan olarak e tuşu olarak atanmış e ile de koşmuyor başka bir harf ile de koşmuyor. İşin garip yani Google'da bu sorunu...
  4. istanbul2023

Soru Ryzen 7 3700x RTX 2070 Güncel Oyunları Hangi Seviyede Oynar?

Benim için önemli olan yıllardır hayalini kurduğum Watchdogs 1 ve 2'yi oynatsın arada da Call of Duty atayım yeter bana
  5. istanbul2023

Soru Ryzen 7 3700X RTX 2070 Sistem Uyumluluğu

Hmm mantıklı. Dışarıdan gören birisi öyle düşünmeyebilir. O zaman ikimize de geçici olarak 15 dk süreyle düzenleme yetkisi verebilirseniz hocam tüm yorumlarımızı düzenleyelim daha güzel olsun.
  6. istanbul2023

Valorant neden hariç çok mu yüksek sistem gereksinimi duyuyor?
  7. istanbul2023

Merhabalar Arkadaşlar, Aşağıdaki gibi bir sistemim var ama güncel oyunları ve 1-2 yıl öncesi oyunları rahatlıkla oynayabilir miyim emin değilim. Oynayabilirsem sistemi yormadan hangi seviyelerde oynayabilirim? Tecrübelerinizi paylaşabilirseniz memnun olurum :) AMD Ryzen 7 3700X (Wraith Prism...
  8. istanbul2023

Önemli olan da bu değil mi zaten hocam :) No War Yes Peace ilkesini benimsedik :) İtiraz etmedik canları sağolsun 👨‍💻
  9. istanbul2023

İnşallah çıkmaz hocam bir sorun bakalım heyecanla bekliyorum. Elimdeki 2008 çıkış tarihli taş devrinden kalan bilgisayardan sonra bu ilk topladığım sistem. İnşallah üzülmeyiz
  10. istanbul2023

Baktım da 10K'dan aşağı yok biraz zorlar beni. İşlemciyi, ekran kartını aldım. Diğer parçalar da Pazartesi kargoya verilecek işte Salı gibi gelir elime. İnşallah bir sıkıntı çıkmaz ya 2. el aldım ondan biraz korkuyorum
  11. istanbul2023

Valla o gün moralim de bozuktu kanka o zamanıma denk geldi herhalde. Şimdi baktım da gerçekten gereksiz ters yapmışım. Neyse en sağlam bağlar kavgayla başlarmış :)
  12. istanbul2023

İlk kurşunu sen attın ama nedense bilmiyorum içimden barışmak geldi. Kimseyle kötü olmak istemem. Zeytin dalı uzatıyorum @Şizofren00 2. el aldım 5000 TL'ye mal oldu bana. Sıfırı uçmuş gitmiş
  13. istanbul2023

Ya Özgür kardeş sen ne değişik birşeymişsin ya! Başlıkta bile Ryzen 7 3700X RTX 2070 Sistem Uyumluluğu yazıyor ve hala mental sorununla yorumlar yazıyorsun çözemedim ben seni. Neyse daha cevap yazmayacağım sana oksijen kaybısın bu dünyaya

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.