Neler yeni

internet kullanıcısının son içeriği

1. internet

Yardım AOC G2868PQU hangi panel?

Merhaba arkadaşlar. Bugün AOC Türkiye Tecpro müşteri hizmetleri teknik departman görevlisi Kerem bey, satın almış ve kullanmakta olduğum AOC G2868PQU monitörümün panel bilgisini paylaşayamayacağını belirtti. Tecpro numarası: 444 4 832 Servis menüsünün de adı üstünde teknik menü olduğu için nasıl...
  2. internet

Soru Paraf Z Takımı TYT AYT denemesi alınır mı?

Merhaba arkadaşlar. Paraf Z takımı TYT ve AYT denemesi aydın tales eğitim merkezinde ayrı ayrı 150 TL toplam 300 TL. Endeneme üzerinden 150 TL'ye paraf Z takımı TYT ve AYT denemesi alınır mı? Uygulama tarihi: 19-22 Ocak 2024.
  3. internet

Corsair Garanti Sorunu

Merhaba @Levon Turaç, yanıtınız için teşekkür ederim. Corsair HS 35 kulaklık kırılmıştı. Corsair destek ne dediğinizi anlayamadım yazıp yardımcı olmadı. Penta Bilişim teknolojileri ücretsiz sıfırıyla değiştirdi. Yanında 350 TL'lik yeni fatura da çıkartmış.
  4. internet

Corsair Garanti Sorunu

@Levon Turaç, boğaziçi bilgisayar olduğuna emin misiniz? Kulaklıklara Penta Bilişim teknolojileri bakıyordu.
  5. internet

İnternet santrali

Merhaba @CryFeel_ESL, yanıtınız için teşekkür ederim. 150/150 alınıyor. Fast.com'da da aynı.
  6. internet

İnternet santrali

Merhaba arkadaşlar. Bağlı olduğum Türk Telekom santralinin fotoğrafı tarafımca çekilmiştir. Bu santral kaç PBPS hızıyla çalışır? Alınan pingin 4 MS'nin de altına inmesi için ne yapılmalı?
  7. internet

Fatih ağ reddetti sorunu

Merhaba arkadaşlar. Sınavlı anadolu lisesine DYK kursu için geldim. Şifre doğru olduğu halde bağlantı reddedildi hatası alıyorum. Arkadaşlarım şifreyi deftere yazmışlar girdim ancak yine bağlantı reddedildi hatası aldım. Arkadaşlarım benim için telefonlarından QR kod paylaşarak da şifreyi...
  8. internet

Bazen Aydın'da değil; İsviçre, Hollanda veya Birleşik Krallık'ta yaşadığımı düşünüyorum. [ATTACH]

Bazen Aydın'da değil; İsviçre, Hollanda veya Birleşik Krallık'ta yaşadığımı düşünüyorum.
  9. internet

Turkcell faturasız kullanılmalı mı?

Merhaba @Lexgeni, yanıtınız için teşekkür ederim. Hat ebeveyn üzerine. Ben öğrenciyim. Hattı kendime üstüme almama gerek var mı? GNÇ'nin ne avantajı var? Fiyat listesini paylaşır mısınız?
  10. internet

Turkcell faturasız kullanılmalı mı?

Merhaba arkadaşlar. 2001 yılından beridir aynı numara aynı hat Turkcell faturasız kullanıcısıyım. Turkcell faturasız kullanmaya devam mı etmeliyim? Turkcell faturalıya mı geçmeliyim? Vodafone operatörüne mi geçmeliyim? En ucuzdan en pahalıya Turkcell uygulamasında çıkan Turkcell faturasız fiyat...
  11. internet

NASDAQ hisse senedi alma

Merhaba @Levon Turaç, yanıtınız için teşekkür ederim. Kullanmamam gereken bir aracı firma belirtiniz. Güvenilir firma önerir misiniz?
  12. internet

Soru ModArt PC forum devam etmeden önce kurallarımızı kabul edin sorunu

Merhaba @Levon Turaç, yanıtınız için teşekkür ederim. Kurallar değişmedikçe bu sayfa çıkmadığı için sorun çözüldü.
  13. internet

Merhaba @Levon Turaç, yanıtınız için teşekkür ederim. Bu sorun çözüldü mü? Bir daha tekrarlanmama şansı var mı?
  14. internet

NASDAQ hisse senedi alma

Merhaba arkadaşlar. NASDAQ borsası üzerinden hisse senedi almayı düşünüyorum. Nereden NASDAQ üzerinden işlem gören bir hisse senedi almamı tavsiye edersiniz?
  15. internet

Merhaba arkadaşlar. Soru sormak için ModArt PC Forum'da oturum açtım. Karşıma devam etmeden önce kurallarımızı okuyun ve kabul edin yazılı bir ekran çıktı. Ben zaten üye olurken kuralları okumuş ve kabul etmiştim. Kuralları, değişmediği halde tekrar okuyup tekrar kabul etmek bana zaman kaybettirdi.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.