Neler yeni

Hacqed kullanıcısının son içeriği

1. Hacqed

Sıvı Soğutma Pompa Sesi

Ses kaydını ZIP' a sıkıştırdım. Cızırtı gibi bir ses geliyor.
  2. Hacqed

Sıvı Soğutma Pompa Sesi

Pompa kısmını RAM yönüne çevirirsem montajı yapamam ki. Aparatı düz şekilde taktım. Nasıl çevirmem gerekiyor?
  3. Hacqed

Sıvı Soğutma Pompa Sesi

Arkadaşlar merhaba, Gigabyte Link Removed Waterforce 240 sıvı soğutucuya sahibim. Sıvı soğutmam sıcaklık değerleri çok iyi. 5600X işlemci boşta 28-30, tam yükte 55-58 arası değişiyor. Benim problemim ise pompa RPM'ini 1900 - 2000 üzerine cıkarınca pompadan cızırtı gibi bir ses geliyor ama tam da...
  4. Hacqed

pintipanda yeni i512400 3060ti sistemi

1 ay önce bu tarz sistemler 15-16 civarı dolaşıyordu. Bu ülkede neyi almaya karar verdiysen hemen alacaksın. 1-2 hafta sonra bunu bile bulamazsın emin ol.
  5. Hacqed

Gaming-Gen Bayram İndirimleri

Link Removed
  6. Hacqed

Gaming gen ultima hazir sistem alınır mı

O fiyata TUF'lu 3070 alabilirsin. Bence İtopya bayram indirimlerini bekle. Bayram indirimlerinden güzel bir sistem alamazsan Gaming Gen sitesinden alırsın yine. Link Removed
  7. Hacqed

18 bin TL bütçe ile sistem almak istiyorum

İtopya bayram indirimlerini bekle bence. Link Removed
  8. Hacqed

İncehesap 4070 12400F 23.999

Link Removed
  9. Hacqed

Yardım 12400f & üç fanlı 3060ti sistem için 18.000 bütçe

Jahrein'in sistemi vardı 3 fanlı MSI Ventus sistem ama o da bitti. Gaming ve Tuf serili kasalar ise şu an çok pahalı. Tekrar güzel bir indirim bekleyebilirsin ya da VOK sistemini alabilirsin. Şu an istediğin gibi bir kasa yok maalesef. Umarım güzel bir sistem toplarsın. Denk geldikçe ben yine...
  10. Hacqed

1-2 gün önce İtopya inidirimlerinde vardı 3060ti'li kasalar. 17-18k civarında kasası iyi olanlar vardı ama bu gece indirimler bittiği için stokta çok sistem kalmadı.
  11. Hacqed

İtopya'da bir sistem var. Link Removed 14.500 ile çıkış yaptı, 15.500 ile dün tekrar stoğa girdi. Şimdi ise kasa stokta yok. Güzel bir kasa seçip 16-17 bin civarına alabilirsin.
  12. Hacqed

Öneri İşin ehli kimseler bu sisteme hangi monitör almalıyım ?

4080 ekran kartına 1080p monitör almak çok mantıklı değil. O kart 2k ve 4k oyunlar için üretilmiş bir kart. Benim tercihim 2k bir monitör alman senin için daha iyi olur. Youtube videolarında istersen karşılaştırmalarını izle 1080p ve 2k arasından çok bir FPS farkı göremezsin. Kart tam gücünü 2k...
  13. Hacqed

Duyuru Hazır mısınız? Efsane Bir Sistem Geliyor 😉

Şimdiden hayırlı olsun. Abi fiyat aralığını ucundan verebilirsen çok iyi olur, ona göre gidip karta para yükleyelim. :cool::cool:
  14. Hacqed

Öneri İşin ehli olan kimseler sisteme yakışacak KALAN parçalar ?

Kulaklık olarak 3 tane önerim olacak. Kendi zevkine göre beğenip alabilirsin. Kablosuz olanlar: 1: CORSAIR Virtuoso RGB 7.1 Pearl Hi-Fi Surround Beyaz (Şu an indirimde) 2: Steelseries Arctis 9 Wireless 3: HyperX Cloud Alpha Kablosuz Son zamanlarda Razer'in de çıkardığı Black Shark v2 Pro...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.