Neler yeni

floyd35 kullanıcısının son içeriği

1. floyd35

Soru 17 18 bin lira arası hem yayın hem oyun için pc arıyorum

böyle de bir sorun yaşayacağımı sanmam ya sonradan bi sıvı soğutma alırım kasa iyi bence yeterli maliyeti çok yükseliyor diğer türlü ayrıca
  2. floyd35

kasa değişimi ne fark ediyorki sadece görsel değil mi
  3. floyd35

sıvı soğutucuyu takmıyorlar :D harici diye bende ana kart 660a yapıp aldım sonradan eklerim diye 18.126 tl ye geldi
  4. floyd35

6 yarın bu sistemi alıyorum dostum teşekkür ederim ayriyetten soğutucu alıcam 1500 liraya yanına sorucam yarın takıp yollarlar ise onun içeriğindekiler çok pahalı çünkü
  5. floyd35

Link Removed bu sistem nasıl? birde bu BLADE-3070 / AMD Ryzen 5 5600 TRAY / ASUS TUF GeForce RTX 3070 GAMING OC V2 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
  6. floyd35

peki fiyatı 19 20 küsüratlara çıkartsam ne alabilirim şuan için daha iyi olarak yani şuan alabildim alabildim diğer türlü alamıcaz gibi :D
  7. floyd35

Hazır sistem İ5 12400f , Asus rog RX6750xt

choil whine sorunu ne oluyor
  8. floyd35

kanka peki şimdi tüm güncel oyunları rahat bir şekilde hem oynatır hem yayında sorun çıkartmaz demi :D anlamıyorum çünkü ben sistemlerden hiç
  9. floyd35

güncel oyunları rahat bir şekilde oynayabileceğim bir pc arıyorum teşekkürler yardımcı olanlara şimdiden

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.