Neler yeni

fastdriver3459 kullanıcısının son içeriği

1. fastdriver3459

12.499 TL F/P CANAVARI RTX 3060 12GB Oyun Bilgisayarı MODART M10

Kasa ile PSU hariç no name parça goremedim ben sistemde evet beğendim mi tabiki hayır ama markasız bir sistemde değil fiyatına göre alinirmi alınır ama kasa ve PSU beni uyuz etti
  2. fastdriver3459

Soru Ryzen 7 3700x RTX 2070 Güncel Oyunları Hangi Seviyede Oynar?

Ultra da oynuyorum sıfır sıkıntı bazı sistemlerde sorun yapabiluyo dersen daha doğru bir bilgi olur optimizasyon dersen herkesi kapsar
  3. fastdriver3459

Çevremde bir sürü insan var reel oynayan makalelere gerek yok ki kimse sorun yasamiyo optimizasyon sorunu var dersen bunu herkes yaşaması lazım
  4. fastdriver3459

Valo da oynarsın ben ilk defa duyuyorum optimizasyon sorunu olduğunu şakır şakır akiyo oyun FPS ler havada ucusuyo
  5. fastdriver3459

Rahat ol yüksek ayarlarla oynarsın bu sistem ile sistemin kötü değil
  6. fastdriver3459

Duyuru Hazır mısınız? Efsane Bir Sistem Geliyor 😉

12400f veya 13nesil 3070ti ekran kartı 👍
  7. fastdriver3459

Duyuru Hazır mısınız? Efsane Bir Sistem Geliyor 😉

M9 sistemi üzerine bir sistem ben görmedim ve eminim bu sistemde piyasaya damga vuracak az yapıyorsun öz yapıyorsun seviliyosun 👍

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.