Neler yeni

everyone kullanıcısının son içeriği

1. everyone

İlk cep telefonunuzun marka modeli neydi ?

Nokia 6300.
  2. everyone

Profil Resmine GIF Destegi Geldi! (Düzenlendi)

Ee hani xenforo güncelleme bekleniyordu, öncesinde yeni sunucu gelecekti. Bunlara gerek duymadan GİF getiren levon adamlığı.
  3. everyone

Çin, İlk Pratik Kuantum Bilgisayar Sistemini Bir Müşteriye Teslim Etti

Çok büyük iş. İlerleyen zamanlarda kuantumu kullanarak bir çok alanda devrim niteliğinde atılımlar yapılacağına eminim.
  4. everyone

mevzular açık mikrofon depreme özel tanıtım

Haarp diyenleri de unutma..
  5. everyone

Windows Kurulum Sırasında Hiçbir Sürücü Bulunamadı

Merhabalar, 11th bir işlemciniz var ise Windows kurarken böyle bir hata almış olabilirsiniz. Hatayı aldınız hemen google'a yazıyorsunuz. O da ne? Tamamdır sorunumu çözdüm derken indirme sitesine gittiğinizde karşınızda sadece .exe dosyası çıkıyor ve zip bulamadığınızdan ne yapacağınızı...
  6. everyone

muhrrem ince umut bildirgesi

Apo'nun heykelini dikeceğiz diyen adam zaten terörist'ten başka bir şey olamaz. Dediğim gibi konuşmanın tamamını izlerseniz yargının bağımsızlığından bahsettiğini anlayabilirsiniz.
  7. everyone

muhrrem ince umut bildirgesi

Adil yargılanmadı derken kastettiği şey yargının bağımsızlığını vurgulamak. Demirtaş'ın aldığı ceza bağımsız bir yargı tarafından verilmedi. Konuşmaların geneline bakarsanız dediğimi anlarsınız. Terör örgütlerine karşı katı bir duruşu var zaten.
  8. everyone

E-Nabız Katar'a Satıldı İddiası!

Şimdi de ben sana soruyorum kaynağın nedir. Attığım makaleye bakarsan uluslararası sıralamada yerimizi görürsün. Ayrıca enerji krizi yaşıyor dediğin ülkeler sözde kriz yaşamayan bizden daha ucuza kullanabiliyorlar. Bence de bu konu gerçekten fazla uzadı ve iyi yerlere gitmiyor. Az da olsa...
  9. everyone

Bu da bilimsel statüde yazılmış bir makale. Elini vicdanına koyarak bu maddelerin hakkını vererek kaç tanesini yapabiliriz? İçerisinde sıralamada mevcut. https://dergipark.org.tr/tr/download/article-file/32072
  10. everyone

Dw'ye güvenmedin meclise güvenirsin umarım. Azalış rakamları verilmiş...
  11. everyone

Sana (!) başlığı altında küfür mü ettim? - Hayır. Hakaret mi ettim? -Hayır. Sadece ekşi ile karistirdim deyip ironi yaptım. Oldukça basit bir şeydi aslında. Bu yaptığım ironiden dolayı kırıldıysanız özür dilerim dediğim gibi bir art niyet beslemeden yaptım. Bu tür olaylara empati ile...
  12. everyone

DW'ye güvenmiyorsanız makalelerde mevcut ekleyebilirim. https://www.dw.com/tr/t%C3%BCrkiye-yabanc%C4%B1-yat%C4%B1r%C4%B1mc%C4%B1ya-g%C3%BCven-vermiyor/a-54335209
  13. everyone

Saygı duyarım abi. Sosyal medya aracılığı ile pek çok şey normalleşebiliyor, haliyle çok fazla vakit ayıramıyorsan takip etmek zorlaşıyor. Özellikle Technopat'a bakarsan (!) bu simgeli binlerce mesaj görebilirsin.
  14. everyone

Sonuna (!) koymuşum ironi olduğu anlaşılıyor. İroni dediğimiz şey zaten alay etmek. Günlük yaşantımızda ironi yapıyoruz ve millet bunun ironi olduğunu bildiği için gülüp geçiyor. Sosyal mecralarda da (!) ifadesi ironi olduğunu gösteriyor. Bu yazdığım mesajda ise bir art niyetim yoktu, veya...
  15. everyone

Pardon burayı ekşi sanmıştım söylediklerim için özür dilerim (!) Cahil kelimesini ne kadar büyüttünüz ya, gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.