Neler yeni

ette kullanıcısının son içeriği

1. ette

Yardım M2 Ssd Klonlama

Arkadaşlar mevcut sistemimin yüklü olduğu Mld M300 MLD22M300P13-500 500 GB NVMe 2280 Gen 3x4 SSD, yeni bir ssd daha aldım oda KINGSTON NV2 1TB 3500MB/2100MBS NVME PCIE M2 SSD SNV2S/1000G model eskisinden daha iyi sonuçları var. Şimdi sormak istediğim konu şu işletim sistemini yeni aldığım SSD ye...
  2. ette

Gaming gen tr ye hiçbir şekilde ulaşamıyorum.

Geçen mağazalarına gittim internetten verilen siparişler 1 haftayı buluyor dedi mağazadan sipariş verip birde mağazadan teslim almak istersen 3 günde teslim ederiz dediler bana
  3. ette

Video ŞOK OLACAKSINIZ! Asus RX 7900 XT'nin Performansını Uçurmuş

Ne zaman @ModArt Levon "İtopya ya kışkırtma Çok Tehlikeli oldu !!!" tarzında video çekerse o zaman abone sayısı artar yoksa böyle adam gibi video çekerse zor :D ;)
  4. ette

Video Dört Gözle Beklenen AMD Radeon RX 7900 XT Geldi

Dört gözle beklenen tek şey senin çıkartacağın sistem hocam 😂 @ModArt Levon
  5. ette

İnceleme Asus TUF K7 Gaming Klavye İnceleme

Bende aldım bu klavyeden Amazon kasim indirimiyle 2.800e filan geldi ürüne dokunduğunda baya kaliteli malzeme olduğunu hissettiriyor ağır ve metal gövde var tuş sesi ben çok sesli sevmediğim için bana gayet güzel geldi kafa ütülemez fazla, bilek dayama aparatına söyleyecek laf yok bazen klavye...
  6. ette

Öneri Xiaomi Mijia Tüy Toplayıcı

Kedi tuyu olurmu bilmem çünkü kesme işlemi yapıyor toplama değil onun için başka alternatif ürün bakabilirsin hocam
  7. ette

Valla daha bugün kullanmayan başladım bi yarım saat kullandim hala şarjı mevcut
  8. ette

Elbiselerdeki tüylenme sorununa karşı aldım inanılmaz etkili bir cihaz ihtiyacı olan düşünmeden alsın ütüler gibi üzerinde geçiyorsunuz sonuç süper Xiaomi Mijia Tüy Toplayıcı - Beyaz (Yurt Dışından) Link Removed
  9. ette

Video Üçü Bir Arada 😁 MSI Prospect 700R, Z790 DDR4 ve ATX3.0 PSU

Sıfır göz yorma dizi ve film zevkini cidden arttırıyor fotoğrafta çok yoğunmuş gibi duruyor ama öyle değil geçişler çok yumuşak ve gecikmesiz dikkat dağıtmıyor
  10. ette

ambilight ile seyir zevki ayrı güzel 😂 @ModArt Levon
  11. ette

Bu sistem bize kaça olur reis el sıkışalım 🤝😂
  12. ette

Havacılık ile ilgili kitap önerisi?

Hepsiburadaki daha iyi olur sanırsam birde forumumuzda Ayhan abi gibi değerli bir havacılık bilgisi olan üstad var aslında onun önermesi daha doğru olur @Ayhan Tarakcı
  13. ette

Açılın ben pilotum geldim 😂😂
  14. ette

Havacılıkla alakalı ne öğrenmek istiyorsun teknik bilgimi yoksa havacılık genel tarihi tarzindami. PPL lisansına sahibim 180 saat uçuş sürem mevcut kitap filan öneremem ama merak ettiğin konularda yardımcı olabilirim 😊
  15. ette

Seçimde kime oy vereceksiniz

Tuvalet terliği

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.