Neler yeni

erhansansar12 kullanıcısının son içeriği

1. erhansansar12

PC HER AÇILDIĞINDA F1 BİOS EKRANINDA BEKLİYOR

Selamlar, Bilgisayarı her açtığımda görselde ki gibi f1 ekranı geliyor, bios'a giriyorum ram ayarını 2133 den 3600 e çekiyorum sonrasında tekrar 2133 e düşüp pc yi açmamda f1 ekranında kalıyor bunu nasıl düzeltebilirim. (BİOS GÜNCEL, DRİVERLER VS HERŞEY GÜNCEL)Biosdan ayar yapılması gerekiyor...
  2. erhansansar12

Yardım Gri ekranda kalıyor -Asus tuf 27 165 hz

Z690a gaming 13700k 3080 32x2 64 gb 3600 980 pro 1tb x2 Corsair rmx850w , yaklaşık 7 8 aydır güncel kullandığım pc bugün oyuna girdikten sonra videoda ki givi oldu ve reset attım, Ram sök tak, ekran kartı sök tak yaptım, Ram slot yeri değiştirme, tek tek deneme, dp kablosu , hdmi kablosu değişip...
  3. erhansansar12

ASUS ROG DELTA - Güncelleme sonrası mikrofon çalışmıyor

Bios güncelledikten sonra asus rog delta kulaklığın sebepsiz yere mikrofonu bozuldu, öncesinde sorunsuz kullanıyordum ve mikrofon kısmında kırmızı ışık yanmıyordu lakin güncelleme sonrasında mikrofonda kırmızı ışık yanmaya başladı ve hiçbir şekilde mikrofon'u çalıştıramadım. Herşey güncel ...
  4. erhansansar12

5900X RTX3070 -Nadiren donup kalıyor

5900X islemci, 3070 ekran kartı, X570 Dark Hero anakart, 16x2 32 GB 3600 CL 14 RAM, ROG Thor 1200W PSU, ROG ryujiin II 360 AiO, 980 Pro 1TB SSD, ROG Delta kulaklık, ROG scope Deluxe klavye, Rival 650 fare, ROG XG27aqm monitor. Sistem özellikleri bu şekilde,Windows 10 kullanıyorum, ister oyun...
  5. erhansansar12

TÜRKNET WİFİ 6 SMART MESH SİSTEM

Selam arkadaşlar, öncelikle evimde 2 adet bilgisayar var masaüstü ve lan kablosu ile bağlanmaktaydım. TurkNet Wi-Fi 6 Smart mesh sisteme geçtim, gelen sistemde görselde ki gibi 2 adet lan giriş yeri var ve biri fiber şeyine takılı diğerini de 1 bilgisayarıma bağlasam diğer bilgisayar için 1 adet...
  6. erhansansar12

Yardım Modern Warfare Remastered "Createxture fatal error"

Oyunu yeni aldım steam üzerinden, 2.bölüm ün başına kadar sorunsuz oynadım lakin 2.bölüm 1.kısım a geçerken bu hatayı alıyorum donup kalıyor. Sorun nedir bilgisi olan var mı acaba ? Bir kaç acemi araştırması yaptım ama güncel pek birşey bulamadım, Bu arada tekrar yeniden başlatınca aynı bölüme...
  7. erhansansar12

Newegg Sipariş.

Selamlar arkadaşlar, Newegg TR den yaklaşık 2 ay önce boş bilgisayar kasası sipariş vermiştim 11 k ya sorunsuz gumruk vs takılmadan geldi, şimdi ise ,ASUS XG27AQM Monitor sipariş vermeyi düşünüyorum. Fiyatı 20k acaba gümrükte takılma veya ekstra bir ücret çıkar mı bilgisi olan anlayan eden varsa...
  8. erhansansar12

Yardım fps düşüşü darbogaz ve donma

Ben en son çare olarak sistemi parca parça sattıp güncelledim şuan sorun yok , ürünleri sattığım arkadaşlardan da bir şikayet gelmedi
  9. erhansansar12

5900x 3070 FPS sorunu

Teşekkürler hocam, dediğiniz gibi dogrulayinca düzeldi 🙏
  10. erhansansar12

5900x 3070 FPS sorunu

Unutmuşum 2k hocam
  11. erhansansar12

5900x 3070 FPS sorunu

Selamlar , 5900x islemci 16x2 32 gb 3600 cl 14 ram Rog 3070 Rog thor 1200w psu Rog ryujin 2 , bu sisteme sahibim rdr2 de ayarlar en yüksek te değerler normal mi acaba ? 1 2 dir hatasız oyundan atıyor da bilen varsa
  12. erhansansar12

Yardım fps düşüşü darbogaz ve donma

Hocam sorunu duzeltebildinix mi acaba aynı sorun bende de mevcut hersey güncel çözemedim bi türlü
  13. erhansansar12

5600x 3070 FPS sorunu

Selamlar arkadaşlar, Sistem özelliklerini aşağıda belirttim sorunum fortnite olsun rainbow r6 olsun cyberpunk , dying light 2 çoğu oyunda hemen hemen 2k da yüksek ayarlar da örnek 100 fps alıyorsan ara ara çoğu zaman 20 30 40 lara düşüyor ve oyun oynatmıyor, Sistem yeni hersey güncel sorun ne...
  14. erhansansar12

Yardım 64GB ram 32GB olarak gözüküyor

Z690 serisinde 4 slot olarak 64 gb yabancı forumlarda vs gördüğüm kadarı ile sorunluymus. Şuan 32 gb 2slot olarak kullanıyorum. Z790 serisinde herhangi bir sorun yokmuş.
  15. erhansansar12

Yardım 64GB ram 32GB olarak gözüküyor

Bios guncel tekrar güncelledim lakin bu sefer de hiç bir şekilde ekrana görüntü tu gelmiyor, dram ışığı yanıyor, yer değiştirdim tek tek denedim , silgi ile sildim sonuç ayni

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.