Neler yeni

emrecan9423 kullanıcısının son içeriği

1. E

Monitör ekranına gelen yazı bu nasıl düzelir

Ekrana fotogrartakı gibi bir yazıyor geliyor tüm kabloları herşeyi kontrol ettim takıp cıkardım sorunun çözümünü bilen varmı
  2. E

Yardım SSD yi doğrumu taktım?

hallettim disk yönetımınden gördü ssd yi :)) ben sadece 2side dogrumu taktım onu merak ettım
  3. E

Yardım SSD yi doğrumu taktım?

MERHABA ARKADAŞLAR KASAMA 2NCİ SSD Yİ TAKTIM.İLK SSD O SİYAH KAPAGIN ALTINDAYDI YENI ALDIGIMI ESKI KARTIN YERINE TAKTIM SOGUTUCUSU WAR DİYE ESKI ÇIKARDIGIMIDA M2 CPU YAZAN BÖLÜME TAKTIM.ESKIYI GÖRÜYOR YENI KARTI GÖRMEDİ DOGRUMU YAPTIM. BİOSTAN NE YAPMAK LAZIM BİRAZ ACEMİYİM YARDIMCI...
  4. E

Sisteme 2 adet M.2 SSD aldım okuma yazma hızlarım düşer mi?

Abi bide yorum yaparmısın konuya :))
  5. E

Sisteme 2 adet M.2 SSD aldım okuma yazma hızlarım düşer mi?

ÖNCELİKLER MERHABA ARKADAŞLAR Yeni bi ssd aldım. Ve şuan 2 tane m2 ssd oldu.Aldıgım yer 2sini aynı anda kullanırsam ssd nin tam okuma yazma hızlarını alamazmışım sizce nasl bi yol izlemeliyim sistemimin özelliklerini yazıyorum aşagıya yardımcı olursanız sevınırım... İŞLEMCİ: AMD RYZEN 5 7500F...
  6. E

SSD önerisi

onu alsam okuma yazma hızını tam alırmıyım anakartım yukardakı gibi işlemcide ryzen 5 7500f
  7. E

SSD önerisi

kc300 veya fury nasl
  8. E

SSD önerisi

xpg markasını ilk defa duyuyorum sıkıntı cıkarmıkı
  9. E

SSD önerisi

Bunda DRAM var mı? ne farkı var benım gosterdıgımle arasında
  10. E

SSD önerisi

Merhaba arkadaşlar şu ssd yi almak istiyorum sizce nasıl bide dram olayı varmış bunda varmı ve nedir açıklarmısınız aşagı link bıraktım.. anakartım MSI Pro B650M-A Wi-Fi AMD AM5 DDR5 Micro ATX Anakart 6400 mhz...
  11. E

Çözüldü MSI B650 Pro Wi-Fi Sorunu

MSI b650 Pro wi-fi Dostum sağol hallettim wireless driver yüklememişim bir anda aklıma geldi yaptım yinede teşekkürler.
  12. E

Çözüldü MSI B650 Pro Wi-Fi Sorunu

Merhabalar oncelıkle Evde kablosuz ağ var anakartımda wifili anakartdır Ama ağ yerınde hıc bi ağ adı çıkmıyor nasıl yapcam yardım edermisiniz
  13. E

Monitor sizce nasıl

Malesef nvindia var
  14. E

Wireless çakışma yapar mı?

Yan yana gelince rahat durmaz dayı onlar

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.