Neler yeni

Emr3 kullanıcısının son içeriği

1. E

Bu sistem ne kadar eder ?

başlıktaki gibi bu sistem ne kadar eder sizce ? Asus Phoenix Gtx 1650 OC 4 GB GDDR6 AMD Ryzen 5 3400G Dört Çekirdek 3.70 GHz işlemcinin bazı pinleri kopuk olduğu için kendi gpu su çalışmıyor Gigabyte GA-A320M-H AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200(OC)Mhz mATX Gaming Anakart anakartın 2 ram slotundan...
  2. E

Haqqus 3060 sistem 13 bin TL

umarım pişman olmam :)
  3. E

upgrade yapılıp alınırmı ?
  4. E

sizce modart beklenmelimi yoksa fiyatlar artmadan alınmalımı ?
  5. E

11.999 TL ASUS RX 6600 TOPLAMA OYUN BİLGİSAYARI - MODART X1

Sistemin videosunun gelmesine yakın bilgilendirme yapılır umarım.
  6. E

Genelde akşamları çıkmıyormu sistem ? Ben bugün için demedim.
  7. E

Sistemin videosu akşam kaçta gelir ? @ModArt Levon
  8. E

120mm sıvı soğutmamı yoksa kule tipi fanlı soğutucumu ?

Başlıktaki gibi 120mm sıvı soğutmamı yoksa kule tipi fanlı soğutucumu ? Birde r5 5600 için soğutucu önerirmisiniz ?
  9. E

anladım abi bekliyoruz sistemi o zaman umarım güzel bişey gelir :)
  10. E

ModArt Levon abi bidahaki sistemin ekran kartını veya fiyat bilgisini versen her geçen gün fiyatlar artıyor en azından nasıl bişey olacak onu bilelim ilerde pişman olmayalım.
  11. E

Yeni Hazır Sistemler Yolda :)

abi ilk sistemin fiyatı nasıl olacak birde diğer sistem ne zaman çıkıcak acaba ?
  12. E

f/p olacağından şüphem yok ama istediğim gibi çıkar umarım amd ekran kartı pek tercihim değil
  13. E

bende dün alacaktım sistem itopyadan omega r5 5600 rtx 3060 lı bir sistem vardı daha sonra yeni sistemler yolda diye forum gördüm dün gecede stoğu bitti umarım güzel sistemler gelir bi an önce
  14. E

bendede aynı durum :(
  15. E

3060 ti lı bi sistem gelse 14-15k civarında benim için çok iyi olur birde ne zaman çıkacak sistemler ?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.