Neler yeni

emirhan1234 kullanıcısının son içeriği

1. E

200W 5+1 ses sistemine 400W amfi bağlarsak ne olur?

Herkese merhaba, bende MX2500 5+1 ses sistemi mevcut fakat kendi amfisinden farklı şekilde çalıştırmak istiyorum. 200W amfi yapımı videosunu gördüm fakat yapmışken güçlü yapmak istedim 400W amfi yapıp bağlasam seste bozulma vb. olur mu bozulma olur derseniz 200W olan videodan bakarak yapacağım...
  2. E

Üniversiteden sonra POMEM'e gitmeyi düşünüyorum?

Herkese merhabalar ben asker ya da polis olmak istiyorum fakat POMEM'i keşfettim üniversiteden sonra başvurup girmek istiyorum da sizce polisliğin zorlukları iyisi kötüsü nelerdir yardımcı olabilirseniz sevinirim :)
  3. E

Devrenin üzerinden amfime nasıl güç alabilirim?

12v gerilimi aldıktan sonra bir sıkıntı olur mu 2 yere de elektriği dağıtacak ya bi kendi anakartına bi de benim amfiye amfi 12v ile çalışıyor
  4. E

47uf 25v ile 47uf 35v kondansatörün arasında bir fark var mı?

Herkese merhabalar ekolayzer devresinin kondansatör bozuldu bozulan da 47uf 25v fakat benim elimde 47uf 35v var bunu taksam bir sıkıntı olur mu?
  5. E

Tablet kalemi önerisi?

Herkese merhaba, bende Apple iPad Air 1 var 1. nesil kalemi olmadığı için ders çalışamıyorum 200-500TL aralığında F/P kalem önerebilir misiniz yardımcı olabilirseniz çok sevinirim saygılar :)
  6. E

potansiyometrelerin bozulduğunu nasıl anlarım?

Peki sökeyim bir tanesi bozuk sanırım bir tanesi değil de hepsi olabilir çünkü bazen çalışmıyor
  7. E

Sökmeden ölçtüm de 11.9-12k civarı bir değer verdi neden böyle oldu anlamadım
  8. E

İşaretleme şansın var mı reis bi dünya kablo var da ve bu kablolar anakartına bağlı da ucundan kesik atıp kablo bağlayıp alsam bir sıkıntı çıkarır mı daha fazla yük binecek çünkü
  9. E

yeni fotoğraflarını da çektim nasıl alabilirim çarpılmaktan korkuyorum
  10. E

Herkese merhabalar bende ses ton devresi var fakat bi şüphelendim elimde multimetre de var bozuk olup olmadığını nasıl test edebilirim 50k yazıyor ama bilemedim yardımcı olabilirseniz sevinirim :)
  11. E

TYT bitirmeden AYT ye geçilir mi?

Zaten Vip fizik, dr.Biyoloji , meschemy kimya , Matematik için de mert hoca , Türkçe için de Rüştü hocadan izleyeceğim direkt ayt ye başlasam sorun olmaz değil mi kafama takıldı da tyt ye ayrı ayt ye ayrı günler çalışacağım zaten :)
  12. E

Peki,başlayacağım fakat arkadaşlarım tyt yi bitir öyle başla zorlanırsın diyor ben başlamak istiyorum tyt yi ayrı ayt yi ayrı çalışmak istiyorum ne yapabilirim
  13. E

Herkese merhabalar bu sene sınav senem ve aklıma takılan sorular var.TYT, AYT'den bağımsız mı yani yeni yeni ayt çalışmaya başlıyorum fakat aynı olan konular vb. var mı birbiriyle bağıntılı özellikle ayt fen için yardımcı olabilirseniz sevinirim :)
  14. E

Herkese merhabalar dvd writerin güç anakart kısmının fotoğrafını aşağıya bıraktım bunun hangi kablolarından güç alabilirim kafamı baya karıştırıyor yardımcı olabilirseniz sevinirim :)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.