Neler yeni

EmirDeniz15 kullanıcısının son içeriği

1. E

Rehber Nihai Performans Modu Nasıl Açılır?

Nihai performans ile yüksek performans modları arasında bir fark var mı?
  2. E

Soru M9 sistem için soğutucu

Ben de 224 XT RGB versiyonu almıştım. RGB bağlantısını nasıl yapacağım biliyor musunuz hocam?
  3. E

İnceleme videosu bugün mü gelecek?
  4. E

M9 Sistem İçin Depolama Önerisi

950 mb/s
  5. E

M9 Sistem İçin Depolama Önerisi

Evet hocam kullanıyorum. Ekran kartının altında Pcie x1 slotu var. Oraya taktım kullanıyorum.
  6. E

Hocam şu an kasayı çekip atabilme şansın var mı? Tam olarak neyi çıkarttın? Cam çıktı mı?
  7. E

Kasanın ön alt tarafında bir boşluk var. Oradan mı çekilip çıkarılıyor?
  8. E

Ön paneli sökülebiliyor mu bu kasanın? Nasıl söktünüz?
  9. E

İşin garibi de orda. Bende de AIDA64 stress testinde sadece işlemciyi yüke soktuğumda %100 yükte 57W güç çekerken 64 dereceyi geçmiyor. Ama oyuna girdiğimde GPU da yüke girdiği için sanırım daha fazla artıyor sıcaklık.
  10. E

Ben onu kullanmadım işte. İtopya hangi macunu sürdüyse o duruyor üstünde. Olmadı frost x25'i sürüp öyle denerim.
  11. E

Termal macun sistemi aldığım gibi duruyor değiştirmedim, sadece soğutucu montajını yaptım. Ortam sıcaklığı 22-23 derece. Kasa temperli cam olduğu için normal diyorum ama siz bu değerleri nasıl aldınız ona şaşırdım şu an. Farklı bir termal macun mu sürdünüz?
  12. E

Hocam M9 sisteme 224 xt soğutucu taktım ama işlemci ağırlıklı oyunlarda işlemci 50-55W tüketirken 70-73 dereceyi görüyorum. Valorant'ın yanında test videonuz için Marvel's Spider-Man Remastered, GoW gibi ağır oyunları da denemenizi öneririm.
  13. E

M9 Sistem CPU Sıcaklığı

ID Cooling Se 224 XT model kule tipi soğutucu taktım, üzerindeki termal macunu değiştirmedim aldığım gibi duruyor (sol üst tarafa macun yayılmamıştı) fakat işlemci sıcaklığı işlemci ağırlıklı oyunlarda maksimum 73'ü görüyor hala. AIDA64 testinde ise 57W güç çekerken maksimum 64'ü görüyor. Bu...
  14. E

Yardım Modart M9 GPU Yüksek RPM

Bu videodaki gibi fanlarınızı ayarlayabilirsiniz.
  15. E

M9 sistem RGB ledlerin sürücüleri var mı?

Reset tuşu sanmıştım ben onu. Ne oluyor ona basınca renkleri mi değişiyor?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.