Neler yeni

dr.luciano kullanıcısının son içeriği

1. D

Duyuru Dolara İnat Sistem Nasıl olurmuş yarın göreceksiniz 😁

İ3 12100f Arc 750 H610 Gskill (2x8) 16 gb Gamebooster 550w kasa/psu Mld 500gb m.2 10299₺
  2. D

Duyuru Hazır mısınız? Efsane Bir Sistem Geliyor 😉

modart/blue sistemini alamadığımdan beri bekliyorum. İ5 12400f/RTX3060 12GB 🙏
  3. D

Duyuru Beklenen An Geldi! ModArt M9 Sistem geliyor 🥰

çok güzel sistem. fakat benim boyumu aşar. o yüzden alamayacağım. zaten vadeli almayı düşünüyordum ve itopya vade farkı çok çıkartıyor. alacak arkadaşlara hayırlı olsun...
  4. D

13k/13.5k en fazla bir de itopya da vade farkı oluyor ya o yüzden sıkıntı oluyor...
  5. D

@Kürşat Kütükçü sağ olsun.... söylediklerini yapacağım. bakalım bu sefer başarabilecek miyim? şimdi aşırı heyecan varrrrrr. bir de 12400f/3060 olursa tadından yenmez.... 3060ti de iyi olur ama bütçem yetmez. modart blue den beri bekliyorum...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.