Neler yeni

Cardatore kullanıcısının son içeriği

1. Cardatore

Modem konusunda yardım

Merhabalar Şuan Zyxel VMG3625-T20A kullanıyorum.100 mb internet paketim var.79.8 dowland 19.2 uploud alıyorum kablolu bağlantıyla.Telefonda ise 33,00 dowland ve 18,7 uploud alıyorum .Evim 135 m2 ve modemin olduğu yerle en arka odamın arası ise yaklaşık 8 metre ve çoğu zaman orada mobil veri...
  2. Cardatore

Epic Muhteşem Kış İndirimleri 450 oyun

Merhabalar Videoyu Youtube 'da gezerken buldum .Fiyatları Steam ile karşılaştırarak veriyor. Benim çok işime yaradı sizde faydalanın istedim .
  3. Cardatore

[ÇEKİLİŞ] HP X24ih 144 Hz Monitör

katıldım
  4. Cardatore

Windows 11 den Windows 10 a Düşme

geri dönüş için belirli bir süre veriyor diye biliyorum
  5. Cardatore

The Last Of Us Part 2 99,75Tl play station 4

özellik olarak pek bi fark yok ama fiyat olarak şuan deluxe kampanyalı deıl 300 tl oynuyor
  6. Cardatore

The Last Of Us Part 2 99,75Tl play station 4

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP9000-CUSA10249_00-THELASTOFUSPART2 benim gibi indirimi bekleyen varsa güzel fiyat
  7. Cardatore

Kılıfımın Arkasına Koymak İçin Fenerbahçeli Resim Tavsiyesi

evet ama koltuk sevdası ve hırsı yüzünden duruyor şuan sadece
  8. Cardatore

edecek gibi durmuyor malesef bizim için iyi olsada Türk sporu için kötü
  9. Cardatore

çok olmuş cidden ve bu büyük bir camia için hem maddi hem manevi sıkıntı en kötü sene sonunda gitmesi lazım
  10. Cardatore

aynen öyle ama gönderdikleri başkanın Ali Koç kadar lobisi yoktu
  11. Cardatore

evet birtanede bizim başımızda var aynısından 1 ceza puanı aldınız tarzında bir mesaj geldi ona istinaden söyledim ceza kısmını. Dünyanın sonu deildir ban yemek bence .Kullanıcı kaybetmez forum kaybeder :D:D:D:D:D
  12. Cardatore

3 büyüklerde çok nadirdir başkan istifa etmeden veya çekilmeden seçimle gitmesi
  13. Cardatore

sıkıntı yok sayın moderatör arkadaşım zaten neden ceza aldığımı hala çözememişken:D evet .Sadece futbol deil bütün branşları bitirmeden durmayacak
  14. Cardatore

sıkıntı yok sadece sadece burası için değil gerçek hayatta veya 2 li ilişkilerinde fevri olmak kötüdür.Bunun çok sıkıntısını yaşadım
  15. Cardatore

Ali Koç baştayken her sene yeni bir takım kurup istikrar sağlanamazsa sanırım o devam eder.Notlarındaki düşüş içinse üzgünüm

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.