Neler yeni

Cankat kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım Modart kampanyası ile aldığım kasaya sıvı soğutma önerisi

Tekrar merhaba h100x sıvı soğutucu aldım ve yaklasık 1 haftadır kullanıyorum, soğutmasından aşırı memnunum fakat pompa sesi beni aşırı rahatsız ediyor. yük altında da olsa normal yük altında olmasa da sürekli bi pompa sesi var fan dönüyor gibi. Silent modda fanlar 600-700-800rpm arası dönüyor...
  2. C

Üste takmamın bi eksisi olur mu? Bir de Corsair Hydro H100x vs CoolerMaster ML240L arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? H100x için şöyle bir şey okudum, pompa ayarı olmadığından full son güçte pompalıyormuş ve ses oluyormuş. Diğerinde de mi durum aynı acaba?
  3. C

Diyorum ya benimkisi tamamen heves, bi sıkıntım yok ama olmusken içinde sıvı soğutma da olsun diyorum sadece. Aşağıdaki ürün hoşuma gitti ama bilemedim (CoolerMaster ML240L) https://www.youtube.com/watch?v=fbNoeF1QF9o Kasamın özellikleri de şöyleymiş, yalnız radyator için ön tarafı gösteriyor...
  4. C

Merhaba kule tipi soğutma nedir hocam ben sırf heves icin sıvı soğutma istiyordum. Bu kasaya uygun bulunmaz mı sıvı soğutma? Ayrıce benim işlemci intel i5 12400f
  5. C

Merhabalar, aşağıda modart'ın birkaç ay önce paylaştığı kampanyadan intel olanı satın almıştım. Bu sistem için sıvı soğutmaya gerek var mıdır tamamen keyfi olarak istiyorum bunu. Amazonda Corsair hydro h100x gördüm fakat işlemcide yüm olsa da olmasa da sabit hızla dönüyormus sanırım o yüzden...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.