Neler yeni

bukibuks kullanıcısının son içeriği

1. bukibuks

İnceleme 13. Nesil Intel ile Ryzen 7000 İşlemci Test Skorlarını Paylaşıyorum

Video mükemmel, içerik mükemmel, sonuçlar mükemmel... Ya Intel? Yani bu sene AMD ve Intel bizi resmen üzdü. Performans konusunda ciddi işler yapmış olsalar da verimlilik adına hiçbir şey yapamadılar. Ben de 7900x barındıran bir sistem topladım. Ancak güç tüketimi bazında korkularımdan 13. nesil...
  2. bukibuks

Selamlar sivi sogutmam cooler master 360lik

Pompa devrini köklerseniz ömründen yersiniz. Eğer elle müdahale edecekseniz en az %50 çalışacak şekilde kademeli artış ayarlayın. Hem pompa ömrü uzun olsun, hem de başınız ağrımaz.
  3. bukibuks

Video İntel 13. Nesil İşlemciler Çıktı

Ya kesinlikle ekle abi. Herkes bir fan boyluk kavgasında, herkes yarış halinde. Elinizdekiyle keyif aldıktan sonrasının bir önemi yok. Bıraksınlar firmalar rekabet etsin. Aha bak 13900kf İtopya' da listelendi ve 7950x fiyatından daha uygun. Rekabet her zaman tüketiciye yarar. Biz değil, firmalar...
  4. bukibuks

Yeni sistem

Sürprizi kaçar. :)
  5. bukibuks

İnternet hızlarınız nelerdir?

Vdsl alt yapısıyla durum bu. Netspeed 100Mbit paketini kullanıyorum. Saha dolabıyla aramda 30metre var. Direkt dolaptan eve direkten direğe kablo var.
  6. bukibuks

Ryzen 9 7900'li Sistem Topladım, Hata Mı Ettim?

Daha iyileri tüm Modart severlerin olsun.
  7. bukibuks

Sağ olun hocam. Daha iyisi sizlerin olsun.
  8. bukibuks

Hocam Amazon Tr den almıştım. International destekten ticket açmıştım
  9. bukibuks

Bu konuda komik bir hikayem var. Logitech z211 hoparlörüm vardı. Subwoofer kısmının altında bas vuran kısmı yeğenim yamulttu diye yazmıştım. Bana z213 yollayalım dediler. Dedim sadece çözüm bulsak vs. Dediler z213 de kalmamış z207 yollayalım dediler. En son 2 mail birden geldi hem z213 hem z207...
  10. bukibuks

Aynen öyle oldu. Daha önce de 4000x hatasını yapmış birisi olarak. 4000D airflow ön panelini ücretsiz temin ettirmiştim. :) Ancak şu an Corsair de TR RMA yapamıyoruz diyormuş.
  11. bukibuks

Soru Windows 11 Kullananlar Memnun Mu ?

İlk çıktığı günden beri kullanıyorum. Bazı oyunlar; valorant gibi; sorun yapsa da bence stabil.
  12. bukibuks

Geçen sene ki sistemimde gene H150i Elite Capellix kullanmıştım. Fanlarında ses var diye RMA talebi açmıştım. Fanları gönder dediler. O sırada vaktim olmayınca yollayamadım. Sonra 2 ay geçti ve bir mail. Tarafınıza fanları gönderdik ve takip numarası bu diye. :)
  13. bukibuks

Fanları da Corsair aracılığıyla ücretsiz temin ettim. STONKSSS! :)
  14. bukibuks

Henüz kasa şu modda. Moda girip kurulmayı bekliyorlar.
  15. bukibuks

Çok sağ olun hocam. Daha iyileri foruma üye olan tüm Modart sevenlerin olsun.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.