Neler yeni

Bora62 kullanıcısının son içeriği

1. Bora62

Soru BMW M5 F90 Comp. Vs M8 Coupe Comp.

m5 f90 bana kalirsa daha iyi ama m8 coupe/grand coupe oldugu icin daha basarili hem duzde hem virajda o nedenle m8 daha hizli fakat cok da bir fark yok arada
  2. Bora62

Yardım asus rog strix z790-e Hakkinda

Asus almayin arkadaslar bu adamlar z690 hero da kapasitoru ters takacak kadar dikkatsizler msi en iyi fiyat performans anakart larini uretiyor yillardir.
  3. Bora62

14900K'yı Gören 13900K

Saka bir yana eger overclock yapmiyorsaniz kesinlikle 14900k/13900ks modellerini tercih etmeyin birebir ayni 13900k ile sadece sp ve mc skorlari daha yuksek o kadar
  4. Bora62

Rehber Dünya'nın en yüksek İ9 13900K UserBenchmark skoru

Tekrardan herkese merhaba, bugun yine baska bir rekoru elimize aldik. Az once i9 islemcimi 6 GHz overclock ve ram' imi 8000 MHz CL36 overclock yaparak Userbenchmark adli sitede mevcut olan yaklasik 40 bin kisi arasinda en yuksek skoru almayi basardim. Skoru gormek icin buraya tiklayabilirsiniz...
  5. Bora62

Rehber Dünya'nın en iyi 48GB RAM kiti

Bence boyle olmasi biraz daha ilgi cekici cunku diger Z690 Unify-x kullanicilarinin bir cogu 8000 MHz de 32gb kitlerle bile XMP acamiyor bu da overclock dunyasina farkli bir hava katiyor iste silicon lottery muhabbeti :) Sagolasin hocam bi is yapmiyorum aslinda sadece hobim overclock yapmak.
  6. Bora62

Aksam saat 7-8 civari geldigi icin bugun cok fazla bi ayar yapamadim ama ilk izlenimim su; 8000 mhz de kusursuz calisiyor stabil ve gecikmesi 50-55 ns arasi cl36-34 arasi normal voltaj degerleriyle. 8200 yapmayi denedim test ederken yarim saatten sonra bir kac hata aldigim icin geri 8000 e...
  7. Bora62

XMP nin calistigina hala inanamiyorum. Anakart sadece 6800 MHz XMP destekledigi soyleniyor fakat gorunen o ki cok daha fazlasina dayanabilecek kadar saglammis. Anakart gibi anakart.. MSI MEG Z690 UNIFY-X
  8. Bora62

Sonunda kit geldi..
  9. Bora62

ACER AN515-58 SICAKLIK

Merhaba hocam, termal ped olarak iyi kalitede birsey alsaniz ( thermalgrizzly gibi ) sonrasinda onu makasla yada bicakla kesip istediginiz boyutlara getirseniz olabilir ama benim onerim once bilgisayarin icini acip butun olculeri alip ondan sonra siparis etseniz daha mantikli olur cunku her ped...
  10. Bora62

Selamlar dostlar, bugun internetten G.skill in piyasada mevcut olan en iyi 48 GB lik kit'ini siparis ettim. Suan elimde olan 32 gb 6000 mhz kitinin yaninda neredeyse %30 civari daha fazla bant genisligi oldugu soyleniyor. Kitin teknik ozelliklerini assagiya birakiyorum; G.Skill Trident Z5 RGB...
  11. Bora62

Monitor sizce nasıl

G sync degil G compatiable ile calistirir fakat o G sync kadar iyi degil ama hic yoktan iyidir
  12. Bora62

Monitor sizce nasıl

Monitor de freesync ozelligi var o da amd ekran kartlari ile uyumlu o nedenle size onerim g sync bir monitor almak olur
  13. Bora62

Yardım Gigabyte G24F-2 monitöre OC yapılmalı mı?

Monitorler e overclock yapmak islemcilere yada ram lere overclock yapmaya benzemez monitorun omrunu %10-15 dusurur ve bazi monitorlerde renk kalitesini bile dusurdugu gorulmustur, 165 hz ile 180 hz arasinda neredeyse hicbir fark yok ben olsam asla yapmam ki bende de 144 hz monitorler ver 160 hz...
  14. Bora62

Monitor sizce nasıl

amd ekran kartin varsa gayet iyi monitor
  15. Bora62

ASUS Rampage Z790 EXTREME - I9-13900K Çözemediğim sorun.

biraz basit gelebilir ama bios update yapmayi denedin mi ?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.