Neler yeni

berk64 kullanıcısının son içeriği

1. berk64

Duyuru Beklenen An Geldi! ModArt M9 Sistem geliyor 🥰

sistemi zorda olsa alabilidim. bu sistem için teşekkürler Levon abi yaş 23 ama küçük çocuk gibi seviniyorum :D
  2. berk64

şöle bi 12400f ile 3060 gelse 13k ya falan tadından yenmez valla :D
  3. berk64

umarım 15k dan fazla olmaz yoksa limit yetmicek. pusuya yattım bekliyorum :)
  4. berk64

işlemci ile ilgili ipucu gelmişti önceki sayfalara bak kral. i5 12400f olacak
  5. berk64

Ekran kartı 3060 olursa 10-13 arası olur bence. Eğer 3060 ti gelirse 13-16 arası belki olur
  6. berk64

Yaklaşık 1 aydır sistem arıyorum. Umarım ihtiyacı olanların bütçesine uygun f/p bir sistem çıkar :)
  7. berk64

Umarım ekran kartı 3060 tarzında bişi olur. Haftalardır i5 12400f li sistem arıyorum bütçe yetmiyor :)
  8. berk64

bende i5 12400f ve 3060 ile sistem yapmaya çalışıyorum. Umarım alabileceğimiz bir sistem olur aşırı pahalandı herşey.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.