Neler yeni

4yzek kullanıcısının son içeriği

1. 4yzek

Yardım Hangi koltuğu almalıyım?

5-6K civarı
  2. 4yzek

Yardım Hangi koltuğu almalıyım?

Selamlar, bilgisayarımı topladım, tek eksiğim koltuk kaldı. Uygun fiyatlı koltuk önerisi alabilirmiyim lütfen. Teşekkürler...
  3. 4yzek

VOK FRIDAY RTX 3060 Ti 13999TL

Sende PC arıyordun hatırladığım kadarıyla, ne düşünüyorsun sistem ile ilgili raenee-6700xt ile bunun arasında kaldım ben.
  4. 4yzek

Volkan çıkıcak sistem

Bu eski sistem yeni sistem daha duyurulmadı hocam.
  5. 4yzek

Yardım Bu sistem iyimidir?

Selamlar, hazır sistem almayı düşünüyorum, bu sistemi buldum. Sistem alınır mı sizce? (Farklı sistem önerilerine açığım.) https://www.gaming.gen.tr/urun/202249/rraenee-6700xt-intel-i5-12400f-asus-radeon-rx-6700-xt-dual-12gb-oc-gddr6-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
  6. 4yzek

Bu sistem alınır mı?

Modart'ın sistemini bende bekliyorum hocam, ancak bu sistemide görünce acaba alsammı diye düşündüm. Modart'ın stok bilgisini bilmiyoruz nede olsa. =)
  7. 4yzek

Bu sistem alınır mı?

Bende az önce gördüm, tam konu açacaktım üstüne sen paylaştın. Sistem güzele benziyor anlayan varsa yardımcı olursa iyi olur.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.