Neler yeni

WiFi sinyal arttırıcı önerisi

erhansansar12

Aktif Üye
Uzman
Konular
14
ModArt Kredi
0
Merhaba arkadaşlar, turknet gigafiber 1000,1000 internet kullanıyorum, apartmanda çatı katı dublex daire de oturuyorum, 2 katta 3+1, modemim alt katta konumlanmış. lakin wifi ile telefon laptop vs ile 1.5 oda ileride ve 2.katta bağlanamıyorum çekmiyor, önerebileceğiniz uzun süre Giden kopmalar yasatmayan sinyal güçlendirici varmi acaba ? Fiyat konusunda pek sorun yok her 2 katta da sorunsuz wifi kullanabileyim yeter, Şimdiden teşekkürler

Menczz

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Öğrenci evimde Powerline kullanıyordum bizim evde dublexti ve üst katta ben yaşadığım için almıştım ama o zamanlar ikinci el 250tl gibi bir rakama almıştım şuan baya uçmuş malesef fiyatları.
ben yine de link bırakayım belki sizde ikinci el denk getirirsiniz.
Wifi genişletici hiç kullanmadım ama bu cihaz kayıpsız işini görüyor ama 300mbps e kadar sizin internetiniz 1000e 1000 olduğu için belki daha üst modeli vardır diyecemde sanmıyorum prizden 300 üzeri hiç sanmıyorum hız verebileceğini yine de bi bakın.

Link Removed

Menczz

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Öğrenci evimde Powerline kullanıyordum bizim evde dublexti ve üst katta ben yaşadığım için almıştım ama o zamanlar ikinci el 250tl gibi bir rakama almıştım şuan baya uçmuş malesef fiyatları.
ben yine de link bırakayım belki sizde ikinci el denk getirirsiniz.
Wifi genişletici hiç kullanmadım ama bu cihaz kayıpsız işini görüyor ama 300mbps e kadar sizin internetiniz 1000e 1000 olduğu için belki daha üst modeli vardır diyecemde sanmıyorum prizden 300 üzeri hiç sanmıyorum hız verebileceğini yine de bi bakın.

Link Removed
varmış gigabite kadar destekleyen

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Evin baya büyük anladığım kadarıyla sinyal güçlendirici pek işini görmeyebilir.
Router (kablolu) veya Access Point (kablosuz) alıp evinizde ortak bir noktaya koyarak sorunu aşabilirsiniz.
Tavsiyem iyi bir router alıp üst kata koyarak kullanmanız.
Aşağıda işinizi görecek 2 farklı ürün bıraktım.
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Link Removed

ramazandeveli

Pro Üye
Uzman
Konular
8
ModArt Kredi
0
Bende 3 katlıda oturuyorum aynı dert vardı. En altta modemi kurduk. En üst kata Asus ların en ucuz (N12) Modem/ Acces point özelliklisini alıp kurdum. Şu an her katta Wİ-Fİ gayet yeterli düzeydedir. Bence ideal çözümleme budur. Aynı zamanda üst katta da kablolu bağlanabiliyor.

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
Merhaba arkadaşlar, turknet gigafiber 1000,1000 internet kullanıyorum, apartmanda çatı katı dublex daire de oturuyorum, 2 katta 3+1, modemim alt katta konumlanmış. lakin wifi ile telefon laptop vs ile 1.5 oda ileride ve 2.katta bağlanamıyorum çekmiyor, önerebileceğiniz uzun süre Giden kopmalar yasatmayan sinyal güçlendirici varmi acaba ? Fiyat konusunda pek sorun yok her 2 katta da sorunsuz wifi kullanabileyim yeter, Şimdiden teşekkürler
Halen daha almadıysan elimde powerline adapter var Tp-Link Av serisinden.
CAT7 ye geçince bıraktım sıkıntısız çalışıyordu wifi özelliğini hiç kullanmadım sadece prizden prize fiberini kullandım yaklaşık günlük 4-5 saat kullanıldı.
LOL EU west de 8 ping fark etti cat7 kabloya geçince.

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
Link Removed
Gigabit olanı da var az bi fiyat farkına...

Loki

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
Tenda RX3(Wisp,Repeater) Bütçeniz Uygunsa.

erhansansar12

Aktif Üye
Uzman
Konular
14
ModArt Kredi
0
deco e4 3 lü sistem aldım sorun fazlasıyla çözüldü teşekkürler arkadaşlar

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.