Neler yeni

Yardım Toplu Sistem

onr35

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Bütçe
25000 TL
İyi akşamlar.masaüstü PC mi satıp laptopa yöneleceğim.bilgisayar şuan ne eder bilmiyorum.parçaları tek tek yazıyorum.
Ryzen 5 3600 (kutu ve stok fan mevcut)
Corsair vengance 8x2 3000mhz ram
Asus dual 6600xt (kutu fatura mevcut garanti bilmiyorum kendim sıfır aldım)
MSI b 550 a pro anakart( kutu fatura var garanti süresi bilmiyorum)
Artic 34 duo kule soğutucu (kutu mevcut)
Hyperx fury 3d 480 gb SSD (400 500 MB okuma yazma)
Xpc spectrix s40g M2 SSD 500gb olması lazım(2 3 gb okunama yazma hızı olması lazım
Sharkon v2 650w 80 plus PSU ( kutu fatura olması lazım.1 2 yıldır kullanmadım sonradan sisteme ekledim 2 aydır falan kullanıyorum)
Monitör Asus vg247q1a 23.7 veya 24 inc düz monitör 165 Hz 1 MS (kutu mevcut Hepsiburada üzerinden alınma faturada temin edilir herhalde)
Kasada 6 adet fan mevcut kasa markası gametech diye.toplu satış yapmak istiyorum.kasa ayrı monitör ayrı satılabilir.tercihen İzmir içi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.