Neler yeni

ninjutso katana superlight alınır mı

tRyhaRdaa

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
7
ModArt Kredi
0
bu mouse almayı düşünüyorum. kullananlar fikir ve görüşlerini iletebilir mi . bu zamana kadar ufak mouseler kullandım g300s ve g102 prodigy gibi o yüzden alışabilir miyim boyutu nasıldır ? çok büüyk mouseleri sevmiyorum

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
bu mouse almayı düşünüyorum. kullananlar fikir ve görüşlerini iletebilir mi . bu zamana kadar ufak mouseler kullandım g300s ve g102 prodigy gibi o yüzden alışabilir miyim boyutu nasıldır ? çok büüyk mouseleri sevmiyorum
Bu ay incelicem videoyu bekle derim :) Sora modelini incelicem ben tabi. Ve diğer markaların ürünleri ile de kıyaslayacağım.

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Ninjutso sora, lamzu atlantis ve pulsar x2 wireless bunlar sağlam mouse’lar. Herhangi birini tercih edebilirsiniz. İsteklerinizi karşılaması önemli. Tutuş şekli gibi. Hepsinin sensörleri aynı 3395 en güncel sensör. Ağırlık olarak sora 45 gr. Lamzu ve pulsar 55 gr. Skates konusunda 3 mouse da gayet iyi. Switch olarak lamzu ve sora’da huano switchler var. Ben beğendim hissiyatını şahsen. X2 de ise kailh GM 8.0 switch’ler mevcut. Bu mouse’uda kullandım ve beğendim. Katana’ya gelirsek 60 gr. Huano switch ve 3370 sensör var. Skatesleri de gayet başarılı fakat üstteki mouse’lara göre biraz büyük. Lamzu’nun kutu içeriği ve mouse’un dizaynını ben çok beğendim. Premium bir mouse olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.