Neler yeni

Satılık GTX 1050 VE İ7 7700HQ laptop ne kadar eder?

Unreal Engineer

Pro Üye
Uzman
Konular
40
ModArt Kredi
0
Link Removed

Bu laptopta ssdyi 256gb nvme ile değiştirdim.Şarj adaptörü orijinal.Tam şarjda 1-2 saat götürüyor.Bu laptobu bir an önce satmak için kaç tl fiyat vermek gerek?

𝐁𝐨𝐳𝐝𝐨𝐠̆𝐚𝐧

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
9
ModArt Kredi
0
geçen zor bela lenovo i5 8300h ve gtx 1050 laptop 256nvme vardı 7700 e almıştım 3 ay önce 2 hafta önce 7000 e zar zor sattım laptop piyasası çok saçma şekilde durgun .

Unreal Engineer

Pro Üye
Uzman
Konular
40
ModArt Kredi
0
geçen zor bela lenovo i5 8300h ve gtx 1050 laptop 256nvme vardı 7700 e almıştım 3 ay önce 2 hafta önce 7000 e zar zor sattım laptop piyasası çok saçma şekilde durgun .
Hocam sarı sitede bu özellikteki bilgisayarlar çok farklı fiyata satılıyor.Kimi 17k kimi 9k falan.Bende fiyat verirken ne yazacağımı anlamadım.

𝐁𝐨𝐳𝐝𝐨𝐠̆𝐚𝐧

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
9
ModArt Kredi
0
Hocam sarı sitede bu özellikteki bilgisayarlar çok farklı fiyata satılıyor.Kimi 17k kimi 9k falan.Bende fiyat verirken ne yazacağımı anlamadım.
cidden 9k ya satacağımı düşünüyorsan inanılmaz bir hayal kırıklığına uğrarsın 17 k ya alacak kör topal kalmadı hatta 9kya bile alan zor olur konumuna göre değişir ama ben açıkcası ankarada 7000 e zar zor verdim yani bilmiyorum mal senin yanlış anlaşılma olmasın kimse kimsenin malına fiyat biçemez ama 9k bile hayal olabilir . acı ama gerçek 2 hafta sonrasında piyasa düzeldiyse bilemem ama zor çoğu kullanıcı masaüstü fiyatları yarıladı diye masaüstüne geçiş yaptı onunda etkisi çok tabiki bende diyordum çünkü bende aldığımda laptop fiyatları 9k felandı 7700 e aldım 9 kya okuturum diyordum ama zararla kapattım.

Unreal Engineer

Pro Üye
Uzman
Konular
40
ModArt Kredi
0
cidden 9k ya satacağımı düşünüyorsan inanılmaz bir hayal kırıklığına uğrarsın 17 k ya alacak kör topal kalmadı hatta 9kya bile alan zor olur konumuna göre değişir ama ben açıkcası ankarada 7000 e zar zor verdim yani bilmiyorum mal senin yanlış anlaşılma olmasın kimse kimsenin malına fiyat biçemez ama 9k bile hayal olabilir . acı ama gerçek 2 hafta sonrasında piyasa düzeldiyse bilemem ama zor çoğu kullanıcı masaüstü fiyatları yarıladı diye masaüstüne geçiş yaptı onunda etkisi çok tabiki bende diyordum çünkü bende aldığımda laptop fiyatları 9k felandı 7700 e aldım 9 kya okuturum diyordum ama zararla kapattım.
9k bine gitse güzel ama etmez o kadar gibi geliyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Online yöneticiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.