Neler yeni

Öneri Ev interneti için onerileriniz nelerdir

• Konbuyu başlatan HHY
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 364

HHY

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Merhabalar Eskişehirde yaşıyorum şuan
Millenicom gibirnet turknet bunlardan hangisi mantıklı olur
Alt yapı fiber 1000e kadar destekliyor bu harika birsey fakat evde iki kişiyiz 16mb bile yeterli gelecektir fakat almışken müşteri hizmetleri sorunsuz bir firma ile bağlantı kurmak istiyorum
Millenicom mantıklı mıdır 110₺lik 35mb bir paketine basvurmayi düşünüyorum.
Görüşleriniz için şimdiden teşekkürler..

ZİG10

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Kesinlikle millenicom

El-Patron

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Merhabalar Eskişehirde yaşıyorum şuan
Millenicom gibirnet turknet bunlardan hangisi mantıklı olur
Alt yapı fiber 1000e kadar destekliyor bu harika birsey fakat evde iki kişiyiz 16mb bile yeterli gelecektir fakat almışken müşteri hizmetleri sorunsuz bir firma ile bağlantı kurmak istiyorum
Millenicom mantıklı mıdır 110₺lik 35mb bir paketine basvurmayi düşünüyorum.
Görüşleriniz için şimdiden teşekkürler..
Bende Eskişehir'de yaşıyorum Türk Telekom fiber altyapısıyla GIBIRNET kullanıyorum 1.5 yıl olacak neredeyse ve hiç bir sorun yaşamadım (birkaç internet kesilmesi dışında o da normal).Müşteri hizmetlerine ise Whatsapp'dan yazdığımda en geç 15-20 dakika sonra ulaştım ve sorunumu çözdüler.Öneririm

oyunbilgisi1

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Türkneti tavsiye ederim olay sadece bulunduğunuz hattan internet alman deyil o sunuculardaki gecikme ve sağlamlık oranı bunu daha önce gıbırnette deneyimledim başka kişilerin bulunduğu bölgedeki sunucular iyi olabilir ama benim bulunduğum bölge gerçekten sıkıntılıydı hızım bile türknete geçince 40 mb den 65e yükseldi bu birazda şans meselesi bana göre

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.