Neler yeni

Epson Ecotank L8160 Fotoğraf Yazıcısı

є∂ηα

Aktif Üye
Uzman
Konular
26
ModArt Kredi
0
Link Removed

arkadaslar bu yazıcıyı almak istiyorum hepsı burada da 13.500 cıvarında 2022 yılındakı fıyatını ogrenmek ıstedım bılmıyorum dıyorlar.Akakceden dha dusuk fıyatları gordum nar teknoloji nartas gıbı kendı sıtesınden alanlar oldumu acaba guvenılır mı?Bırde dha dusuk bır rakam bulursanız almak ıstıyorum paylasmak ıyıdır bırde kalıtelı bır fotograf baskısı ıcın hangı kagıdı almayı onerırsınız .

Son düzenleme:

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Link Removed

arkadaslar bu yazıcıyı almak istiyorum hepsı burada da 13.500 cıvarında 2022 yılındakı fıyatını ogrenmek ıstedım bılmıyorum dıyorlar.Akakceden dha dusuk fıyatları gordum nar teknoloji nartas gıbı kendı sıtesınden alanlar oldumu acaba guvenılır mı?Bırde dha dusuk bır rakam bulursanız almak ıstıyorum paylasmak ıyıdır bırde kalıtelı bır fotograf baskısı ıcın hangı kagıdı almayı onerırsınız .
Ben aylar önce L8180 olanı aldım baskı kaliteleri aynı.
Kağıt olarak Cescessorun Rovi modellerini kullanıyorum hepsi çok iyi. Yaklaşık 5 yıldır rovi kağıtları kullanıyorum öncesinde Hp, Epson ve Kodak kağıtlar kullanıdrdım 😉

180 gram olanları da ideal ama kişisel kullanım için kaliteli baskı olsun derden 240 gram üstü olan kağıtları alabilirsin. Yazıcı rahatlıkla destekliyor.
ben kendi orjinal mürekkepleri ile şeffaf pvc ye bile baskı aldım çatır çatır.

Hiç uğraşma Hepsiburada Kalitesi ile sipariş ver. Al sana linkte vereyim. 12499tl ye de var ama 12999tl ye Hepsiburadanın kendisinden almak daha iyi.

Link Removed

є∂ηα

Aktif Üye
Uzman
Konular
26
ModArt Kredi
0
Ben aylar önce L8180 olanı aldım baskı kaliteleri aynı.
Kağıt olarak Cescessorun Rovi modellerini kullanıyorum hepsi çok iyi. Yaklaşık 5 yıldır rovi kağıtları kullanıyorum öncesinde Hp, Epson ve Kodak kağıtlar kullanıdrdım 😉

180 gram olanları da ideal ama kişisel kullanım için kaliteli baskı olsun derden 240 gram üstü olan kağıtları alabilirsin. Yazıcı rahatlıkla destekliyor.
ben kendi orjinal mürekkepleri ile şeffaf pvc ye bile baskı aldım çatır çatır.

Hiç uğraşma Hepsiburada Kalitesi ile sipariş ver. Al sana linkte vereyim. 12499tl ye de var ama 12999tl ye Hepsiburadanın kendisinden almak daha iyi.

Link Removed
Eyvallah reis 13500 tl idi dha dusuk fiyatli olan sitelerde vardi ama guvenemedm. Hem a4 kagidi hmde fotograf kagidi ile siparis edecm umarim pismam olmam bir yazicida ne gerekiyorsa onlari yapsn yeterli foto baskisida tabi ayri bir guzellik.Bu urunun 2022 yilindaki fiyati ne kadardi acaba merak ediyorum .Satin alacagim zaman urun siyah olarak altta yaziyor ama resimde Beyaz kafami karistirdi biraz.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Eyvallah reis 13500 tl idi dha dusuk fiyatli olan sitelerde vardi ama guvenemedm. Hem a4 kagidi hmde fotograf kagidi ile siparis edecm umarim pismam olmam bir yazicida ne gerekiyorsa onlari yapsn yeterli foto baskisida tabi ayri bir guzellik.Bu urunun 2022 yilindaki fiyati ne kadardi acaba merak ediyorum .Satin alacagim zaman urun siyah olarak altta yaziyor ama resimde Beyaz kafami karistirdi biraz.
Ürün bildiğim kadarı ile 2022 de geldi Türkiye ye :) Ben 6 ay önce 14.000tl ye satın almışım L8180 modelini sen düşün :)
Şu an 16.500tl olmuş. Yani seninki de o sıralar 11.000tl falandı galiba.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
2023-01-24_03h11_04.jpg

є∂ηα

Aktif Üye
Uzman
Konular
26
ModArt Kredi
0
tesekkürler bu fotograf kagıdını almayı dusunuyorum

Link Removed

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.