Neler yeni

Dragos North Premium XL kasasına hareketli wallpaper nasıl ekleyecegim

osman alıcı

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
merhabalar dragos north premıum xl kasasının ekranlı olanını aldım fakat panele hareketlı wallpaper nasıl ekleyecegımı bulamadım hıc bır yerde bılgısı mevcut degıl yardımcı olur musunuz lütfen

Dragos North Premium XL kasasına hareketli wallpaper nasıl ekleyecegim

yaptım indirip media playerda oynatıyor devamlı dogru mudur media playerdan oynatıyoruz değilmi kasa ekrandaki görüntüyü

aldım indirdim göz atacağım dediğinizede önce nasıl yapılıyor öğreneyım su an yaptım multı media playerdan oynatıyor devamlı görüntüyü dogruı yaptuıysam
Hayır kardeşim media player değil. Dosya içinde Lively Setup var. Onu önce kuracaksın.
Microsoft store dan da indirebiliyorsun.
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Sonra bu programda üstte ADD WALLPAPER (DUVAR KAĞIDI EKLE) kısmına tıklayıp dosyada yer alan wallpaperları ekliyorsun. eklemesi biraz zaman alır acele etme.
NOT: Lively Wallpaper sistemi çok yormaz o yüzden önerimdir 😉

2024-01-13_11h51_36.png

Wallpaperları seçtikten sonra...

Sefer Can

Aktif Üye
Uzman
Konular
12
ModArt Kredi
0
O bildigin ikinci monitor gibi kullaniyorsun. Steam uzerinden wallpaper engine ekle kutupanene gerisi zzaten kolay .

osman alıcı

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0

Sefer Can

Aktif Üye
Uzman
Konular
12
ModArt Kredi
0
alıyorum su an aldıktan sonra nasıl yapabilirim peki ilk kez kullandıgım ıcın bılgım hıc yok maalesef çözünürlüğü 1920x515

çok teşekkürler
Arkadasin dedigi dosyada kisitli ancak wallpaper ile ucu bucagi olmayan cesitler ile arka plan yapabilirsin. Youtube da guzel detaylari var.
Kaba taslak şu şekil oluyor.

Ekli dosyalar

• IMG_20240112_185917.jpg
    IMG_20240112_185917.jpg
    888.3 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_20240112_190028.jpg
    IMG_20240112_190028.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 35
  • IMG_20240112_190032.jpg
    IMG_20240112_190032.jpg
    467.9 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_20240112_185927.jpg
    IMG_20240112_185927.jpg
    968 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_20240112_190016.jpg
    IMG_20240112_190016.jpg
    937.2 KB · Görüntüleme: 41

osman alıcı

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
yaptım indirip media playerda oynatıyor devamlı dogru mudur media playerdan oynatıyoruz değilmi kasa ekrandaki görüntüyü

Arkadasin dedigi dosyada kisitli ancak wallpaper ile ucu bucagi olmayan cesitler ile arka plan yapabilirsin. Youtube da guzel detaylari var.
Kaba taslak şu şekil oluyor.
aldım indirdim göz atacağım dediğinizede önce nasıl yapılıyor öğreneyım su an yaptım multı media playerdan oynatıyor devamlı görüntüyü dogruı yaptuıysam

Yavuzkagan42

Pro Üye
Uzman
Konular
46
ModArt Kredi
0

Yani bilemiyorum,uygulamayı kurcalamak lazım.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0

Hayır kardeşim media player değil. Dosya içinde Lively Setup var. Onu önce kuracaksın.

Sonra bu programda üstte ADD WALLPAPER (DUVAR KAĞIDI EKLE) kısmına tıklayıp dosyada yer alan wallpaperları ekliyorsun. eklemesi biraz zaman alır acele etme.

2024-01-13_11h51_36.png

Wallpaperları seçtikten sonra ayarlar kısmında hangi ekranda çalışmasını istediğini de ayarlaman mümkün.
Bak üstte sağda AKTİF DUVAR KAĞITLARI kısmına tıklıyorsun ve kasanın lcd ekranın görünmesini oradan ayarlıyorsun oluyor bitiyor. Yani Masaüstü monitöründe çalıştırmayıp kasanın LCD ekranında duvar kağıdını çalıştırabiliyorsun.

2024-01-13_11h53_20.png

Eğer bu şekilde halledersen mesajımın sol kısmından sorunu ÇÖZÜM olarak işaretleyebilirsin.

2024-01-13_11h56_30.png

Son düzenleme:
Çözüm

osman alıcı

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0

Ekli dosyayı görüntüle 9206

Wallpaperları seçtikten sonra ayarlar kısmında hangi ekranda çalışmasını istediğini de ayarlaman mümkün.
Bak üstte sağda AKTİF DUVAR KAĞITLARI kısmına tıklıyorsun ve kasanın lcd ekranın görünmesini oradan ayarlıyorsun oluyor bitiyor. Yani Masaüstü monitöründe çalıştırmayıp kasanın LCD ekranında duvar kağıdını çalıştırabiliyorsun.

Ekli dosyayı görüntüle 9207

Eğer bu şekilde halledersen mesajımın sol kısmından sorunu ÇÖZÜM olarak işaretleyebilirsin.

Ekli dosyayı görüntüle 9208
Telefonda nasıl işaretleyebilirim çözümü

Levon Turaç Levon Turaç,

Ekli dosyayı görüntüle 9206

Ekli dosyayı görüntüle 9207

Ekli dosyayı görüntüle 9208
İşaretledim sanırım çok teşekkürler

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.