Neler yeni

Öneri Corsair RM1000e Inceleme Talebi

PWR_OK

ModArtPC Yazarı
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
Selamlar, bu konu esasinda Levon Turaç ModArt Levon'a verecegim bir oneri konusudur.

Yakin zamanda gozume carpan Corsair'in RM1000e PSU'sunu incelemenizi talep ediyorum. Halihazirda Cybenetics'in sundugu bir inceleme var yalniz ic yapi goruntulerinin olmamasi incelemeyi eksik hissettirdi, Levon Turaç ModArt Levon'dan istegim bu PSU'nun icini acip detaylica gostermesi. Boylece bana da incelemesini yapabilmem icin gorsel icerik cikmis olur :p

Ilerde makale yazari olarak alirsaniz PSU'lari ben incelerim, elime gecmesi yeter :D

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
235
ModArt Kredi
0
Selamlar, bu konu esasinda Levon Turaç ModArt Levon'a verecegim bir oneri konusudur.

Yakin zamanda gozume carpan Corsair'in RM1000e PSU'sunu incelemenizi talep ediyorum. Halihazirda Cybenetics'in sundugu bir inceleme var yalniz ic yapi goruntulerinin olmamasi incelemeyi eksik hissettirdi, Levon Turaç ModArt Levon'dan istegim bu PSU'nun icini acip detaylica gostermesi. Boylece bana da incelemesini yapabilmem icin gorsel icerik cikmis olur :p

Ilerde makale yazari olarak alirsaniz PSU'lari ben incelerim, elime gecmesi yeter :D
Yeni seri RM1000 olanı diyon ben inceledim ama içini açmadım çünkü satması zor oluyor sonra 🤣 ama evde duruyorsa senin için söz açıcam la içini 😁

PWR_OK

ModArtPC Yazarı
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
Yeni seri RM1000 olanı diyon ben inceledim ama içini açmadım çünkü satması zor oluyor sonra 🤣 ama evde duruyorsa senin için söz açıcam la içini 😁
Onu satmasi da var degil mi :D

Valla hic fena olmaz icini gormek, platformdaki bilesenleri az cok biliyoruz da nasil birlestirilmis muamma. Size zahmet icini acarsak :) hatta videosunu da cekersiniz video fikri de cikmis oldu boylece 😁

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
235
ModArt Kredi
0
Onu satmasi da var degil mi :D

Valla hic fena olmaz icini gormek, platformdaki bilesenleri az cok biliyoruz da nasil birlestirilmis muamma. Size zahmet icini acarsak :) hatta videosunu da cekersiniz video fikri de cikmis oldu boylece 😁
Video çekemem ama resimleri çeker atarım sana. Fakat önümüzdeki 4-5 gün işim var bana özelden yazıp hatırlat arada.

Kürşat

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
94
ModArt Kredi
0

Bence en iyi PSU iç yapısı Asus Rog Strix serisine ait efsane büyük mosfetler var ve çok fazla korumaya sahip

PWR_OK

ModArtPC Yazarı
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0

Kürşat

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
94
ModArt Kredi
0
🙃
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

ROG Strix tam aksine rekabette geride, Supernova G7, RMx, Core Reactor, Toughpower GF1 gibi kendisinden daha iyi rakipleri var.
Bence dedim zaten knka 😊

🙃
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

ROG Strix tam aksine rekabette geride, Supernova G7, RMx, Core Reactor, Toughpower GF1 gibi kendisinden daha iyi rakipleri var.
1600w nedir inverter mı bu 😅

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
12
ModArt Kredi
0

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.