Neler yeni

CORSAIR 4000X Kasa ön panel Tırnakları

• Konbuyu başlatan Sefa
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 10
  • Görüntüleme 485

Sefa

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Herkese merhabalar.
Corsair 4000x kasasının Ön panel camını tutan tırnaklarını 3d yazıcıda yapan varmi acaba?
Veya herhangi bir yerde bulabilirmiyiz?

Ekli dosyalar

• 20221027_191943.jpg
    20221027_191943.jpg
    174.7 KB · Görüntüleme: 91

frozen

Aktif Üye
Uzman
Konular
58
ModArt Kredi
0
Herkese merhabalar.
Corsair 4000x kasasının Ön panel camını tutan tırnaklarını 3d yazıcıda yapan varmi acaba?
Evde 3d yazıcım var kanal senden kırılan parça elinde kumpas var ise ölçme şansın var mıdır

ramazandeveli

Pro Üye
Uzman
Konular
8
ModArt Kredi
0
Extra güçlü bir yapıştırıcı ile yapıştırmanızı önereceğim.

Sefa

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Extra güçlü bir yapıştırıcı ile yapıştırmanızı önereceğim.
Onu düşündüm aslında ama yine bir kasa temizliği yaparken ön paneli sökmek zorunda olduğum için takarken yada çıkartırken tekrar kırılır, esnek bir parça malum

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Corsair ile iletişime geçersen yardımcı olabilirler. Müşteri memnuniyetine çok önem veren bir firma.

ederin08

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Corsair amerika ile iletişime geçersen yollarlar sana ücretsiz nisan ayında 12 nesil anakart ve işlemciye geçince LGA1700 retrofit kit arıyordum kendilerine yazdım 4 günde yolladılar ücretsiz olarak saygı duyulacak bir firma.

frozen

Aktif Üye
Uzman
Konular
58
ModArt Kredi
0
Corsair amerika ile iletişime geçersen yollarlar sana ücretsiz nisan ayında 12 nesil anakart ve işlemciye geçince LGA1700 retrofit kit arıyordum kendilerine yazdım 4 günde yolladılar ücretsiz olarak saygı duyulacak bir firma.
Corsair müşteri memnuniyeti çok önem veriyor

Bana göre top 3 markam

Corsair
Logitech
Steelseries

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
Onu düşündüm aslında ama yine bir kasa temizliği yaparken ön paneli sökmek zorunda olduğum için takarken yada çıkartırken tekrar kırılır, esnek bir parça malum
Japon yapıştırıcının gücü adına!! ama Corsair ın supportuna kasanın camını takarken elimden kaydı kırıldı diye mesaj atıp ücretsiz temperli cam alındığı bilinen bir gerçek o yüzden seve seve tırnakta yollarlar bu dediğim pandemi öncesiydi şimdi değişti mi bilmiyorum ama corsair bi yolunu bulur en kötü 3d modelini iste onu yollarlar :D

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
Herkese merhabalar.
Supportlarına ticket attın mı cevap verdiler mi?
genelde hızlı yazarlardı:?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.