Neler yeni

Avcılık Hakkındaki Düşünceleriniz Nelerdir ?

RaMorX

NOKIA 3310 KULLANIYOM
Modart Moderatör
Konular
15
Şahsen Mükemmel bi konu Avcılığa ve silahlara Bayılırım zamaninda Havalı tüfek ile kuş gibi bazı küçük hayvanlar avladığım oldu onun yanı sıra Tabanca , Pompalı , Çift Namlulu , Ak-47 kullandım gerçekten tabi bu işlemleri yasal olarak babam ile birlikte yapardık babamın avcılık belgeleri var uzun zaman önce bıraktı bu işleri ama ben halen bu işleri hobi olarak takip ediyorum peki sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz yazmanızı beklerim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Schizophrenic

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
7
Avcılık farklı bir hobi ve bağımlılık yaptığı kesinki yaz kış farketmeksizin uykusuz kalınmalar yağmur çamur içinde sabırla beklemeler gerçekten başka bir boyut.
Ateşli silahlara ilgim olsa da bir hayvan vuramam :)
Yasal kurallarınca ve işi hobi dışında suistimal edilmediğince tabiki avcılığa saygım var , ama zor ve emek isteyen bir hobi dediğim gibi :)

RaMorX

NOKIA 3310 KULLANIYOM
Modart Moderatör
Konular
15
Avcılık farklı bir hobi ve bağımlılık yaptığı kesinki yaz kış farketmeksizin uykusuz kalınmalar yağmur çamur içinde sabırla beklemeler gerçekten başka bir boyut.
Ateşli silahlara ilgim olsa da bir hayvan vuramam :)
Yasal kurallarınca ve işi hobi dışında suistimal edilmediğince tabiki avcılığa saygım var , ama zor ve emek isteyen bir hobi dediğim gibi :)
Yanıtın için teşekkürler benimde zaten Bu illegal Avcılık yapan kişilere karşı bir kinim var çünkü böyleleri yüzünden hayvanların nesli tükenme tehlikesine giriyor legal yapılmalı ve gerçekten uzun sürüyor sadece 1 saat bi hayvanın çalidan çıkmasını beklediğim oldu yakın bir mesafede bulmak ses yapmak koku bırakmak gibi daha fazla deli edici unsuru var bu işin ama kesinlikle bir hayvan vurduğunda o gurur o hissi anlatamam kesinlikle bağımlılık yapıyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Online yöneticiler