Neler yeni

Amazon'da B550M PRO VDH 2699 TL

• Konbuyu başlatan Armiz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 12
  • Görüntüleme 549

Armiz

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
16
ModArt Kredi
0
Herkese merhabalar Wi-fi versiyonu ile aralarında 550 TL gibi bir rakam var. Ne zamandır anakart arıyordum indirimde görünce birisini aldım mevcut 2 tane var. İhtiyacı olan varsa bakabilir.

muqo

Aktif Üye
Uzman
Konular
60
ModArt Kredi
0
Herkese merhabalar Wi-fi versiyonu ile aralarında 550 TL gibi bir rakam var. Ne zamandır anakart arıyordum indirimde görünce birisini aldım mevcut 2 tane var. İhtiyacı olan varsa bakabilir.
fewqfe.png

geçen sene kasımda aldığım rakama bakarsan epey bir artmış

ramazandeveli

Pro Üye
Uzman
Konular
8
ModArt Kredi
0
Çok da ucuz değil. Bu kırpılmış model için bu rakam pek anlamlı gelmedi.

Armiz

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
16
ModArt Kredi
0
Çok da ucuz değil. Bu kırpılmış model için bu rakam pek anlamlı gelmedi.
Valla hocam şu bilgisayar toplama sürecinde 1-2 sene önceki fiyatları görünce hiçbir fiyat bana da mantıklı gelmiyor da işte 1 ay sonra bu fiyatları da bulamayacağımız için denk gelmişken alayım dedim yoksa 400-500 liralık parçaların 1500-2000 lere fırlamasına bende baya şaşırdım bu süreçte ama malum işte.

muqo

Aktif Üye
Uzman
Konular
60
ModArt Kredi
0
Valla hocam şu bilgisayar toplama sürecinde 1-2 sene önceki fiyatları görünce hiçbir fiyat bana da mantıklı gelmiyor da işte 1 ay sonra bu fiyatları da bulamayacağımız için denk gelmişken alayım dedim yoksa 400-500 liralık parçaların 1500-2000 lere fırlamasına bende baya şaşırdım bu süreçte ama malum işte.
evet doğru ocaktan sonra hiçbirşey eskisi gibi olmucak aldınız aldınız bu ay

Armiz

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
16
ModArt Kredi
0
evet doğru ocaktan sonra hiçbirşey eskisi gibi olmucak aldınız aldınız bu ay
Bir monitör kaldı şimdilik alacağım onu da bu ay dediğiniz gibi aradan çıkarmak lazım. İnşallah parça parça topladığım için herhangi bir uyum sorunu olmaz da bir de o uğraştırmaz bunca araştırmadan sonra.

muqo

Aktif Üye
Uzman
Konular
60
ModArt Kredi
0
Bir monitör kaldı şimdilik alacağım onu da bu ay dediğiniz gibi aradan çıkarmak lazım. İnşallah parça parça topladığım için herhangi bir uyum sorunu olmaz da bir de o uğraştırmaz bunca araştırmadan sonra.
zannetmiyorum bende parça parça almıştım geçen sene

Armiz

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
16
ModArt Kredi
0
2699 TL vs 909 TL vay canına. Sanırım döviz bile bu kadar artmadı. İndirim mi, bindirim mi karar veremedim.
Anakart araştırırken bolca önerilen Gigabyte B450M S2H bile 2 bini zorluyor ki yanlış hatırlamıyorsam 400-500 civarıymış 1-2 sene önce aradaki fark da enflasyon etkisi diyelim.

Hamza Ensar Sağlam

ModArtPC Yazarı
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0

Link koysaydın daha iyi olabilirdi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.