Neler yeni

75 hz de düşük karede oynatma

firatoktayfo

Yeni Üye
Uzman
Konular
1
ModArt Kredi
0
Merhabalar şöyle bir sıkıntım var monitörüm viewsonic 32inç 2,7k 75hz 60hz de 60fps videolarda oynamada sorun yok akıcı görüntü var ama 75 hz alınca kare sayısı 15 fps gibi oluyor ekran kartı msi ventus 3x 3070 ti kablolarıda değiştirdim ama sorun devam ediyor sebebi ne olabilir ekran kartı mı arızalı monitör mü ?

ramazandeveli

Pro Üye
Uzman
Konular
8
ModArt Kredi
0
Ekran kartı ikinci el mi? Eğer ikinci el ise ona yoğunlaşılabilir. Lakin ihtimal o kadar çok ki. Chipset yazılımından kartın yazılımına kadar her ihtimal düşünülmeli. Önce yazılım ihtimallerini elemelesiniz. Ardından donanım testleri vs. Tecrubeli bir arkadaşınız varsa tüm bunlar gözden geçirilmeli.

firatoktayfo

Yeni Üye
Uzman
Konular
1
ModArt Kredi
0
Evet ekran kartım 2.el ama fazla kullanılmadı tanıdığımdan aldım bulunduğum şehir de pek bilgili insan yok bilgisayarcılar bile henüz sıvı soğutmanın pompa kablosunu fan bölümüne takan insanlar :)

firatoktayfo

Yeni Üye
Uzman
Konular
1
ModArt Kredi
0
evet pump girişi olmasa olabilir ama var ne olduğunu bilmiyorlar başka bir örnek daha var cl16 3200mhz ram lazım adama bilgileri veriyorum cl ne diyor bana hatta vatan gibi mağaza da bile adamlar nerdeyse sıfır bilgi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Online yöneticiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.