Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. vonaleee

İSTİFA ETMESİ GEREKEN BİRİ VAR

gelecek genel seçim hatta önümüzdeki yerel seçimlerde 3 partinin de genel başkanları değişecek ...arkadaşlar artık yaşlandılar..siyaset stresli bir iştir...akp mhp ve chp nin başındaki isimler gidecekler... ben sanırım bu foruma yazmıştım eğer kk kazanamazsa ve inatla kalmaya devam ederse...
  2. vonaleee

Cumhur Ittifakı Zaferinden Buruk Görüntü

kardeşim çöpte yiyecek olması zenginlik göstergesidir...;)
  3. vonaleee

ikinci turu kim alır

sinan oğan tarafsızım demeliydi... yeni mhp genel başkanı hayırlı olsun
  4. vonaleee

ikinci turu kim alır

36 yaşındayım arkadaşlar..bu zamana kadar hep kk ve chp lehine oy verdim.ikinci turda da oy vereceğim.. kk kazansa bile artık bu chp ve kk son oyum...chp parti içi tüzüğü ve mv aday adaylarından adaylığa geçişi ön seçim ile parti üyelerine yaptırmadıkça ve kk partinin başından gitmedikçe artık...
  5. vonaleee

Alman ZDF Kanalı Belgeseli Türkiye İçerir.

mafya babası dediği sedat peker mi ? bu arada sedat peker nerede? seçimden önce video yayınlayacağım falan diyordu...
  6. vonaleee

Bu videoda ki konu ile ilgili düşünceleriniz nelerdir?

Ak parti seçmeni öyle kemik bir kitleki Erdoğan bugun çıkıp sabah akşam lanet okudukları israil başbakanı ile bile ortaklık yapsa %0001 oy kaybetmez... çevremde ekonomik veya siyasal hiçbir nedenden dolayı dönen kişi görmedim açız diyip yine oy veriyorlar.... sadece feto suçlamasıyla haklı...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.