Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. vonaleee

Son Dakika Asgari ücret açıklandı

bağkur primi 4 binden 7bine çıkmış kara kara onu düşünüyorum şimdi... hemde 2 bağkur ödüyorum ayda...
  2. vonaleee

Sigaraya 1 ayda 10 tl zam !

Geçtiğimiz ayın 9unda tüm sigaralara 5 tl zam gelmişti bugunden itibaren 3 büyük firmadan 2si tekrar 5 tl zam yaptı..diğer firmanında bugun zam yapacağına kesin gözüyle bakıyorum böylece sigara geçtiğimiz aya oranla 10 tl zamlandı....
  3. vonaleee

MB Faiz politikasını değiştirdi, Döviz fırladı!

sanırım piyasanın beklediği kadar arttırım olmadı %30 40 arttırılsa dolar artmazdı diye düşünüyorum
  4. vonaleee

Son Dakika ÇayKUR kuru çay fiyatına %43 zam yaptı !

bu kuru çay zammı 2-3 ay ertelenen bişeydi çok geç bile kaldı aslında...çaykur zaten uzun süredir zararına çalışıyor ama çaykur yapamayınca özel sektör çaycılar da yapamıyordu .dün öyle dedi sektördeki bir arkadaş....bu arada yapılan zam aslında az %75 civarı bir zam bekleniyordu...
  5. vonaleee

Son Dakika ÇayKUR kuru çay fiyatına %43 zam yaptı !

45-50 tl olan tiryaki çay 70 tl civarına çıktı... tiryaki vatandaşlarımıza hayırlı olsun
  6. vonaleee

Dolar 23 TL'yi Geçti!

23:59 dan sonra dolar 00:00 olacak arakdaşlar kaynak sağlam
  7. vonaleee

Sigaraya 5TL ZAM!

diğer firma da yaptı...
  8. vonaleee

Sigaraya 5TL ZAM!

şuan firmalardan sadece 1 tanesi zam yaptı arkadaşlar phılıp morris parlıamen marlboro vs satan firma 5 tl yaptı...diğer firmalar muhtemelen bu gece yapar. ama bat firması zam yapmadık diye bilgi paylaşmış...belki bikaç gün sonra yapar müşteri kazanmak için...
  9. vonaleee

Dolar/TL gün içerisinde 19,30TL'yi geçerek rekor tazeledi

baya anlık bişeymiş sanırım
  10. vonaleee

Altılı masa dağıldı!

bunlarda gram akıl yok yemin ediyorum....vatandaş yavaşı istiyor bizim kemal illa ben olucam demiştir kesin...
  11. vonaleee

Son Dakika Hatay'da 5,0 şiddetinde deprem meydana geldi

2023.02.23 18:53:46 -.- 5.0 5.0 BALIKLIDERE-(HATAY) geçmiş olsun
  12. vonaleee

Deprem Dayanışma YouTube Ortak Canlı Yayını

Modart ismini görmek gurur verici...teşekkürler
  13. vonaleee

Türkiye Genelinde Deprem!

herkese çok geçmiş olsun...taa ordudan bile hissedenler olmuş .7.4 olduğuna bakmayın depremin boyutu sadece rakamlar değil depremin çeşidi de büyüklüğünü etkiliyor...şuan tam tabiri bilmiyorum ama bu yaşanılan en korkunç deprem çeşitlerindendi büyük ihtimalle...
  14. vonaleee

Kemal Kılıçdaroğlu Konuşma Yaparken Bir Genç "Aday Olma" Dedi.

Bu Sarıgül e ne oldu ya ben onu eski halini hatırlıyorum gayet düzgün sakin biriydi sonra bişey oldu buna 😂 #pardon genel yazacaktım alıntı yapmışım
  15. vonaleee

Son Dakika Amasya'da Tiyatro Oyuncularını Taşıyan Minibüs kaza yaptı!

yaralılara ulaşmak için ekipler açmış olabilir...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.