Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. cinaryasar

Atatürk'ü neden sevmezler!

Dostum bak bana gereksiz şeyler söyledin modarerörlüğün gitti. Şimdi de neredeyse yazdığım tüm konularda gereksiz şekilde bana atar yapıyorsun. İstesem bunu da şikayet ederdim de, sabrımı sınıyorsun cidden. Gelip mizah için konuştuğum bir konuda "Hayırdır babanın oğluyla mı konuşuyorsun İsmet...
  2. cinaryasar

Einstein'ın Atatürk'e yazdığı mektup

Noldu İsmet dedim altı üstü Allah mı bu tövbe haşa. Ayrıca şaka amaçlı söylenmiş bir şey bu abartma.
  3. cinaryasar

Osmanlı Devleti ile Atatürk Cumhuriyeti Arasında ki Fark

Çok üzüldüm ya gitme lütfen yalvarırım senin için Osmanlı'dan vazgeçerim lütfen gitme. 😭😭😭😭😭
  4. cinaryasar

Ben de hakaret etmedim, cahil senin gibi bir konuda bilgisi olmadan konuşanlara denir. Tarih bilmiyorum ha, geçen sene tarih ortalamam 99'du, LGS'te İnkılap'tan full çektim. Soruna gelirsek, Kişi kendinden bilir işi. Merak etme koskoca Ecdadımız, Peygamber (S.A.V) övgüsü almış, savaş dehası...
  5. cinaryasar

Cahillik böyle bir şey işte. Osmanlı'da Yıldırım Beyazıt Ankara Savaşı'nda Timur'a esir düştü en büyük oğlu ile birlikte. Osmanlı'da baba ölünce veya esir düşünce en büyük kardeş başa geçer ve bunun dışında kanun yoktu. Bu yüzden kardeşler aralarında savaşa girdi ve 11 yıl Fetret devri başladı...
  6. cinaryasar

İnce de CHP'yi destekliyor ama. Hatta 2. turda CHP'ye destek vereceğini açıkladı.
  7. cinaryasar

Hocam bayağı komikmişsin sen, ayrıca tam racon adamısın galiba az uzakta oyna falan.
  8. cinaryasar

Atatürk'ün Şanlı Osmanlı İmparatorluğu'na böyle dediğini ilk defa duyuyorum. Bana böyle dediğini gösterdiğin için teşekkürler, şahsen Atatürk'e daha da uzaklaştım :)
  9. cinaryasar

Hocam neden inanmıyorsunuz ki? İmamoğlu'nun PKK'lı şahısları işe aldığı öğrenildi, Ayrıca İmamoğlu'nun FSM'nin eşinin türbesine tekme attığını hatırlatmak isterim. Kılıçdaroğlu Selahattin Demirtaş'ı özgür bırakın diyor, (Hani başkan aponun heykelini dikeceğiz diyen.) ve üstelik "Biz YPG'yi...
  10. cinaryasar

Okudum çoğunu ve boş konuştuğunu düşünüyorum. Atatürk Kurtuluş Savaşı için çok emek vermiş olabilir, fakat sen padişahlardan üstün tutamazsın, Osmanlı İmparatorluğu'nda vatanımız için savaşmış çok başarılı kişiler de vardır. Bence bayağı sallamışsın ilahlaştırmak için. Ayrıca çarşafı ve baş...
  11. cinaryasar

DA Forum kırmızı değil mi hocam? Yeşil forum Technopat işte, o değil de ModartPC Forum hangi renk? Yeşili Technopat kapmış.
  12. cinaryasar

Yasal olarak bir şey olmaması gerekli diye biliyorum. Çünkü sadece adını söylüyorsun. Sadece bu değil, bağlaçları bile hatalı yazmak kurallara aykırı, hatta yediğim bazı banları göstereyimz çoğu gereksiz mesajdan ama pek de gereksiz mesaj değil aslında.
  13. cinaryasar

Not: Bu aralar ben görüyorum arada Sahibinden diye, ama önceden yazdığımda hep uyarı puanı alıyordum ya da 1-2 gün uzaklaştırma. Donanım Arşivi diyince de olmuştu. Zaten Donanım Arşivi Forum açıldığında foruma bir saldırı olmuştu, belki o dönemden beri düşmandırlar diyedir.
  14. cinaryasar

Yazdığımda ban yiyorum hep, hatta 2. el ile ilgili sorularda Sahibinden denmiyor, sarı site diyorlar. İstersen bakabilirsin abi.
  15. cinaryasar

Pardon yanlış anlamışım abi, görseli yapanaymış laf. Malum yeşil forumda çoğu şey yasak olduğu için alışmışım. Yahu orada Sahibinden.com, Donanım Arşivi Forum falan yazamıyoruz.
  16. cinaryasar

Levon abi şaşırdım cidden yahu, bir şey demedim ki ben ufak bir espri yaptım. Acaba seni sansürlü küfürden dolayı şikayet etsem ban yer misin (!).
  17. cinaryasar

İsmet yine bir yerlere imza atmış. Yanlışınız var, öyle yazmadı, inanmaz iseniz resimli kanıtı var.
  18. cinaryasar

Dev Atatürk Fotoğraf Arşivi

Hala yaşlılarda var bu bıyık. Führerim modadan anlıyormuş ya.😎

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.