Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. cinaryasar

OnlyFans yasaklandı

Bence Onlyfans bence aşırı saçma bir para kasma platformuydu, bir Müslüman olarak buraya asla para yatırmam, yatıranın da kafa yapısını sorgularım. Zaten bana göre böyle saçma platformlar açılmamalıydı. Neyse, şu park olayına gelirsek; Ben bir baba olsam ve çocuğumu bu parka getirip bunu...
  2. cinaryasar

Bir devrin batışı ''Zavallı Euro''

Bu arada öncekinde olduğu gibi bunda da göz ardı ettiğim için görmemişim, sayende gördüm yine teşekkür ederim. Hakaret ederek siyaset olmaz, hakaret ediyorsa onun amacı kavgadır. Kavga da cahil işidir. Cidden yeter yahu habire hakaret ediyorlar. Senden kimse sevgi istemiyor, saygılı ol yeter.
  3. cinaryasar

İtalya, Almanya gibi olsak keşke bu konuda. Yanlız aylık 800 Euro destek verebilecek mi devlet orası muamma :D Almanya'da da aynı değerde para veriliyor galiba, hatta Mesut Can Eray da o civarlarda para alıyor öğrencilikten galiba.
  4. cinaryasar

Ama abi ben güzel bir dille üslubunun kötü olduğunu ve iyileştirmesi gerektiğini anlattım sadece. Benim de devleti eleştirdiğim bir çok nokta var fakat dediğim gibi bunlardan önce benim için din gelir. Serbest piyasayı da ben doğru bulmuyorum, alçaklar hep fakir halkı kullanıyor. Abi...
  5. cinaryasar

Ben fırsatçılığı falan savunmadım abi. Ve demiyorum ki ekonomi iyi, enflasyon yok. Elbette ki ekonomi kötü ve enflasyon var, fırsatçılık da var. Bunu Türkler hangi ülke olduğu fark etmeksizin yapıyorlar, mesela dün bir video gördüm, adam Amerika'da Türk restorantı açmış ve künefeyi 35 Dolar'a...
  6. cinaryasar

Bu arada benim üvey babam var, kendisi emlakçı ve yakın zamanda kazandığı parayla köye ayıptır söylemesi villa yaptırdı, bir araba aldı, hatta 2. aracı almayı düşünüyoruz yine ayıptır söylemesi. Onun babası da asker emeklisi AKP zamanında kendine ev aldı, abisi de emlakçı ve yakın zamanda yine...
  7. cinaryasar

Vallahi kime sorsam, haberleri ne zaman incelesem hep kötü cevaplar alıyordum. Ailem hastanede mağdur olmuş. Ayrıca hastanede rehin alınanlar, baş örtüsü var diye üniversiteye, hatta oğlunun cenazesine alınmayan çok kişi varmış. Erdoğan öncesi İstanbul'da bir çok yere su bile gitmiyormuş...
  8. cinaryasar

2001 asgari ücreti (Yeni para ile): 139.95 YTL, bunu 1.6 ile böldüğümüzde asgari ücret 87.5 Euro çıkıyor. Şu anda asgari ücret 8500TL, Euro da an itibari ile 21.5TL, bunu böldüğümüzde 395.4 Euro çıkıyor. 4.5 kat daha yüksek miktarda Euro alınabiliyor yani.
  9. cinaryasar

iha-siha Bir Devrin Batışı(Batırılışı)

Ben şahsen öyle anladım. Çok agresifsin. Müslüman isen şöyle bir şey söyleyeyim: Sinir beynin ve şeytanın oyunudur, sen bunlara kanmamalısın. Peygamber Efendimiz (S.A.V) ne güzel söylemiş; "En güçlü kişi rakibini yere seren değil, sinirine hakim olabilendir." diye.
  10. cinaryasar

Kurtul artık bu gereksiz agresiflikten, moderatöre niye laf atıyorsun?
  11. cinaryasar

Senin amacın insanları sinir ederek siyasete çekmeye çalışmak. Levon abi demedi mi siyaset yapmayın diye? Adamın forumunda adamı bir yerlerine takmıyorsun. Zaten siyaset yaptık diye adamın acılı bir anını aklına getirttik yetmedi mi sana bu şeyler? Farklı forumda olsak ya aynı fikirdesin diye...
  12. cinaryasar

Zaten bu kişiyi göz ardı ettiğim için mesajını görmemiştim, senin attığın mesajda gördüm sayende. Ben anlamadım normal bir yorum yaptım hemen üst perdeden konuşma, aşağılama falan. Madem beni ve fikirlerimi beğenmiyor BENİM GİBİ GÖZ ARDI ETSİN yani yoksa kavga etmenin ne anlamı var? Aşırı...
  13. cinaryasar

Elbette bir yatış şekli ama kısa süreli bir yatış şekli, bir süre sonra belgeye suçsuz geçirilince çıkarılmalıdır, zaten çıkartılmış. Yani ben devlet veya firma olsam flash belleğe şirketin dosyalarını kopyalayan birisini direk açığa alırım suçsuz olduğu kanıtlanana kadar. Söz konusu devlet ve...
  14. cinaryasar

Ben paylaştığınız videoyu gördüm ve onu yorumladım. Ayrıca 2 ay yatıp çıkmıyor, 2 ay gözaltında tutuluyor ve dosyaya suçsuz olduğu girilince salıveriliyor.
  15. cinaryasar

Tüm videoyu izledim. O dosyalar çok önemli şeylerdir, sırf sen yetkilisin diye "Bu bir şey yapmamıştır." diyemez koskoca bir firma, özellikle muhtemelen devlet ile ilgili bilgiler de var ki bu kadar şüphelendiler. 2 ay tutuklu kalması biraz uzun elbette fakat bu bir devlet meselesi bile...
  16. cinaryasar

Türk Bayrağını Ayaklarıyla Çiğnediler

Bu adamın seçilmesi imkansız. Çünkü bu resmen Şeriat yönetimidir fakat ülkede Müslüman sayısı çok az (Gerçekten Müslüman olan, haram işlemekten korkan falan.).
  17. cinaryasar

Son Kale Yıkıldı | Amazon Prime Zamlandı!

Aslında AKP ile pek bir alakası yok bu fiyat artışının. Amerika'da 15 Dolar fiyatı var, Dolar 2-2.5TL bile olsa zaten yine bu fiyata çıkacaktı, Türkiye'de aylık 35 Cent paraya hizmet veriyordu adamlar.
  18. cinaryasar

Üstelik genellikle diğer yerlerden daha ucuza satıyor bazı ürünleri kampanyalarda, Amazon gibisi yok şu anda.
  19. cinaryasar

Haklılar. Şimdiye kadar çikolata parasına bu kadar şey verdiler ve şimdi daha da zarar etmek istemiyorlar fakat üzdü.
  20. cinaryasar

Konutta Doğal Gaz 1 Yıl Ücretsiz Verilecek

Aile terbiyesi almasam sana bir şeyler derdim de neyse.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.