Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. cinaryasar

Sigaraya 5TL ZAM!

Hayatımda 1 kere bile sigara içmediğim için gram umurumda olmuyor çok şükür. Sigara gibi vücuda sadece zararı olan, kanser eden bir şeyi içenler düşünsün artık.
  2. cinaryasar

Sinan Oğan ERDOĞAN dedi!

Belliydi. Muhalefeti desteklese kaybı zaten kesindi. En azından akıllı davranarak Cumhur'u seçti ve vaat olarak belki bakanlık bile alır.
  3. cinaryasar

Sinan Oğan Antalya programı iptal

O zaman AKP zaferi kesinleşir. Zaten az oyu vardı ama çekilirse kitlesi daha çok AKP'ye yakın çünkü Milliyetçi adam genelde CHP sevmez, ülkücü olur. Hatta Reis 6+1'li Masa'ya şunu uygular. (1:15'i açın.)
  4. cinaryasar

Muharrem İnce Cumhurbaşkanlığı adaylığından çekildi!

Ben korkak olarak yorumladım. 2018 seçiminde de ortadan kayboldu.
  5. cinaryasar

E-Nabız Katar'a Satıldı İddiası!

İnşaAllah hedeflerini gerçekleşitirirsin. Gurur verici bir şey olsa gerek böyle firmalarda çalışabilmek. Kapansın da bunu derken bile siyaset yapıyon reis :D
  6. cinaryasar

Abi, yani ne diyeceğimi bilmiyorum ama. Yani helal olsun, ben böyle bir saygı görmedim. Bu arada çok geçmiş olsun abi, yani benim kardeşim de zamanında düşmüş ve onu hala merak edip üzülüyorum. Hele çocuğun olduğu için çok büyük acıdır. Burada tartışıp bu acını sana hatırlatmaya sebep olduğumuz...
  7. cinaryasar

Estafrullah sıkıntı yok, önemli olan alttan alıp özür dilemek gibi büyük bir erdemi sergilemektir. Bu arada ben (!) işaretini görmemiştim bu yüzden asıl ben sizden özür dilerim. Bence daha da tartışmayıp barışmalıyız. Çünkü kavga etmek bir yere varmaz ama barışmak belki arkadaşlık, belki hayırlı...
  8. cinaryasar

Bilgilerimizi satmıyor, platformu satıyor. Bilgileri neden satsın yahu? Halk TV bildiğiniz üzere muhalif bir yayındır. Fakat o bile şöyle diyor bu haberinde. "Söz konusu dava, e-Nabız verilerinin satılmasını değil, e-Nabız uygulama altyapısının satılmasını içermektedir. Dolayısı ile en azından...
  9. cinaryasar

Yahu tamam da herkes yapıyor diye her şeye yapabileceğin anlamına gelmez ki. Mesela Türkiye'de çoğu kişi yolsuzluk yapıyor diye bu senin de yolsuzluk yapabileceğin anlamına gelmez. Veya zengin sadaka veriyor diye senin de sadaka vereceğin anlamına gelmez çünkü her şeyin bir yeri vardır. Zenginin...
  10. cinaryasar

Sadece büyüklere değil, küçüklere de saygı duymak daha da büyük terbiyedir bence. Sonuçta senden küçük diye aşağılayıp hor görmüyorsun abi. Elbette zırt pırt ban atmak sana yakışmaz abi ama haddini aşan, bir çok uyarı yapmana rağmen hala dinlemeyen birisi ise karşındaki ve sen ona her seferinde...
  11. cinaryasar

Üstüne mi gidildi? Bu anket pek bir şey belirtmez çünkü 77 kişiyle yapılan bir anket sadece. Ayrıca cahil kelimesi yerine göre tabi ki de hakarettir. Siz ise cahili gerçekten bilgisiz olarak söylemiyorsunuz, hakaret olsun diye söylüyorsunuz.
  12. cinaryasar

Abi cidden sabrına hayran kaldım annemden de sabırlı çıktın :D Cidden başka birisi olsa perma yemişti bile o arkadaş. Hatta rencide etmek için IP adresinden falan kişisel bilgilerini elde edip paylaşacak bir çok kişi var.
  13. cinaryasar

"Boşa çene çalıp algı yaratmayın" uygunsuz bir dildir. Hayır yani sen burayı diğer forumlarla karıştırdın galiba, burada adalet var, saygı var, edep var. Olmayana da böyle yapılır.
  14. cinaryasar

Yahu abi doğru diyoj valla. Bu tartışmayı Technopat'ta yapsaydım en az 7-10 gün ban atmışlardı. Zaten en ufak yazım hatasına 1 hafta ban atıyorlar. Cidden farklı senin forumun. Yahu başka forumda sırf siyasi görüşü farklı diye adamı takip eder, en küçük hatasında yüksek bir yasak atar. Ama sen...
  15. cinaryasar

Son bir şey söylüyorum ve ikinizi de yok sayıyorum. Her şeyden önce saygı gelir, saygı olmazsa kavga olur, çatışma olur, ahlaksızlık olur, toplum raydan çıkar.
  16. cinaryasar

Abi cidden haklısın, fark ettiysen artık kaç oldu. Doğru düzgün tartışıyorum fakat sürekli aşağılayıcı laflar, terbiyesiz kelimeler ediyor ve en sonunda sen araya girip bitiriyorsun. En iyisi tartıştığım iki arkadaşı yok saymak ve bir daha konuşmamak.
  17. cinaryasar

Yahu e-nabız bizim kültürümüz diyorsun, Liberya'da da sağlık kültürü yok bu yüzden Ebola gibi hastalıklar çok diyorsun. Yani mantıken E-Nabız'ı satınca biz hastalıklara falan mı kapılacağız? Tabi ilgilendirmez yerlilik oranı çünkü yüksek bir seviye, düşük olsaydı gayet ilgilendirirdi :) Araba...
  18. cinaryasar

@Rory, ayrıca sağlık kültürdür de sağlık yazılımı kültür değildir. Sağlık uygulaması bir tek bizde mi var? Diğer ülkelerde de var.
  19. cinaryasar

%52 yerlilik oranına sahip bu araç. Bir bak bakalım BMW parçalarını kaç tane ülkeden ihraç ediyor. Yahu yeri geliyor Mercedes bile motor ihraç ediyor dışarıdan. Bana öyle gelmedi, lütfen sakin kafayla yazdığımı okur musun?
  20. cinaryasar

Yahu bunu ben desem yine benimle alay edecekler öyle bir seviyeye gelmişler. Ayrıca neden bu bilgileri satalım zaten?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.