Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. cinaryasar

Protein Tozu Önerisi 550TL

Estafrullah ne rahatsızlığı, bana bugün yeni duyduğum bir markadan ürün gelecek, ürünü beğenir isem sana da öneririm. Bu arada bu marka Mr. Olimpia'da Tunahan Güler ve Rukiye Solak'a sponsor olmuştu, kadrosunda ise Sami Hamidi gibi bir sporcu var.
  2. cinaryasar

Danıştığım bilgili bir GYM sayfası bana böyle markaların hile ve fesatlık yaptığını, sahte belgeler ile böyle gösterdiklerini söylemişti. Ben olsam almazdım çünkü 700 liraya hem 3.7KG protein tozu veriyor hem de shaker. Nerede üretiliyor belli mi? Bu arada bütçen nedir sana yardımcı olmak isterim.
  3. cinaryasar

Hocam merhaba, ben böyle bilinmeyen markaları önermiyorum. Dediğiniz gibi ilk markanın protein miktarı çok düşük, ikinci markayı görmüştüm önceden ve almayı önermiyorum, muhtemelen hile hurda vardır onda, o kadar ucuza o ürünü vermezler ve bana hiç inandırıcı gelmedi çünkü içeriğini inceledim...
  4. cinaryasar

Doktora değil, akıllıya güvenmekte fayda var. Doktor olmuş ama hala cahil kalmış. Peynire sağlıklı diyen peynir suyuna sağlıksız diyor.
  5. cinaryasar

Arkadaşlar ben bu arada bir spor sayfasına danışıyordum. O bana gainer almamı ve geri kalan para ile tavuk göğüsü almamı söyledi, gainer alınca param bitecekti ve bana kendi isteğiyle 150TL destek verdi, bu sayede hem 3KG gainer aldım hem de bugün gidip alabildiğim kadar tavuk göğüsü alacağım...
  6. cinaryasar

Şimdi şöyle sorayım. Günde 3 yumurta yer isen bir sorun yaşar mısın, hayır. Ama günde 60-70 yumurta yer isen yaşarsın. Her şeyin fazlası zarardır. Fakat öyle bir algı oluşmuş ki bizim ülkemizde, doktor bile araştırmadan zararlı diyor.
  7. cinaryasar

Attığınız kaynakta sadece diyor ki; onu yorar, bunu yorar. Sayfa ismi de "Nefis Yemek Tarifleri" ve kanıtları yok. Boş keseden sallamak çok kolay. Protein tozu kas yapmaz. Sana anlatayim; Kaslarımız binlerce liften oluşur, biz spor yaptıkça bu lifler hasar görür ve parçalanır. Yeniden...
  8. cinaryasar

Var hocam. Beslenmem düzgün değil ve gerekli protein ihtiyacımı alamıyorum. Hocam protein tozu kas yapmaz, bu toz sihirli bir şey değil. Sadece gerekli protein ihtiyacınızı karşılar. Bilgilendirme için teşekkür ederim.
  9. cinaryasar

Çok teşekkür ederim bilgilendirme için. Benim bütçem bu kadar, zaten bu bütçeyi de işte çalışarak kazandım, yani belli bir süre kullanmalıyım ve bu yüzden de fazla almaya çalışıyorum. BPN'nin de var, kendisi bilindik bir marka olan SSN Sports'un alt markası ve altta şöyle bir ürünü var, bunu...
  10. cinaryasar

Swiss Nutrition Türkiye'nin en iyilerinden birisi diye biliyorum, belgeleri de sayfalarında var. Ayrıca diğerlerinin merdiven altı olduğunu kanıtlayabilir misiniz rica etsem, zahmet olmaz ise tabi. Link Removed Hangi doktor dedi onu? Protein tozu zararlı değildir, ya fazlası zarardır ya da...
  11. cinaryasar

Kadir Hoca paylaşmıştı bu markanın ürününü. 400TL'ye 2KG veriyor ve imkansız gibi geldi bana, şeker miktarı çok yüksek diye şüpheleniyorum ve merdiven altı olabilir diyenler de var. Eğer güvenilir ise 3 kilo alacağım. Ayrıca 550TL bütçem var hangi protein tozunu önerirsiniz. Bir de başka bir...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.