Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. A

Bir bilgisayarın pahalı olup olmadığını nasıl anlayabiliriz?

Selamlar. Genelde bir bilgisayarın fiyatının pahalımı ucuz mu olduğunu anlamak için parçaları tek tek akakçeden toplayıp toplam fiyat ile hazır sistem şeklinde satılan fiyatı karşılaştırıyorum ama anladığım kadarıyla bu çokta sağlıklı bir karşılaştırma değil. Bir sistemin pahalılığını nasıl...
  2. A

Numaranın kime ait olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Bu uygulama numaradan ad soyad bulabiliyor mu?
  3. A

Numaranın kime ait olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Arkadaşlar bir numara arıyor kim olduğunu bilmiyorum bazı nedenlerden dolayıda açamıyorum telefonu. Numarayla ilgili elimde olan tek bilgi hattın vodofone üzerine kayıtlı olduğu. Numarayı bulan site vs var mıdır bildiğiniz?
  4. A

Bilgisayar aldıktan sonra hangi testleri yapmalıyız?

Daha bir sistem almadım hocam levon abinin sistemini bekliyorum inşallah onu aldığımda yapıcam youtubeda bulamadım 3070ti ile 13600k testini o yüzden sorayım dedim
  5. A

Bilgisayar aldıktan sonra hangi testleri yapmalıyız?

Selamlar. Yeni bir sistem aldıktan sonra bilgisayarda bir sorun var mı yok mu anlamak için hangi testleri yapmamız gerekli. Zamanınızı çalmak istemiyorum uzun bir konu sanırım bu yüzden video linki yada yazı linki falan iyi olur benim için. Zaman ayırdığınız için teşekkürler :)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.