Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Umut Nas

Counter-Strike 2 Çıktı!

CS:GO'da rahat high ayarlarda 150 FPS ve ustu alirken CS2'de camur grafikler ile 40 FPS'yi zor goruyorum. Beta'da daha iyiydi.
  2. Umut Nas

Counter-Strike 2 Çıktı!

Uzun zamandır beklenen CS2 çıktı sonunda ve herkesin kullanımına açıldı, yeni oyun hakkında düşünceleriniz nedir?
  3. Umut Nas

Yardım Steam papara cashback

Evet, 400 tl de harcasan 20 tl verecek. Nays indir onda daha güzel avantajlar vardı.
  4. Umut Nas

Yardım Steam papara cashback

Kabul edilen sağlayıcılar listesinde alacağın yer yazıyorsa cashback olur tabii ki. Yüzde 50 cashback derse 200 tl verir. Ama vereceği paranın da limiti var. Onu unutma.
  5. Umut Nas

Oyun İndir VİP kullanmayın

Yok öyle bir şey yav :) Bittorrent kullanabilirsin.
  6. Umut Nas

Oyun İndir VİP kullanmayın

@Yavuzkagan42, Bilgisayarda yeterli alan açamadığım için daha kontrol etme şansı bulamadım. Direkt torrent kullanabilirsin bu arada. Dodi repack tavsiye ederim.
  7. Umut Nas

GTA 4'ü birkaç DLL dosyası ile optimizasyon sorununu çözmek

Bu rehberimizde sadece birkaç .DLL dosyası ile tüm optimizasyon sorununu çözeceğiz. GTA 4 maalesef berbat optimizasyona sahip bir oyun. Sistem oyunu kat kat kaldırmasına rağmen grafikler düşükde olsa biraz düşüklük hissettirdi bana. Ama araştırdıklarıma göre artık bu sorun çözülüyor. Bu .DLL...
  8. Umut Nas

4₺ Oyun Tavsiyesi.

Herhangi bir hentai oyunu.
  9. Umut Nas

Öneri Forza Horizon 4 vs Forza Horizon 5

Steam rehberleri olur, ona bak daha iyi seçim yaparsın. Bayagi eğitici rehberler var.
  10. Umut Nas

Rehber CS:GO, OBS Siyah Ekran

Oyun içi çözünürlüğünüzle, masaüstü çözünürlüğünüzü eşitliyorsunuz, Ardından "Gelişmiş görüntü ayarları"ndan monitör hertzinizi en sona çekiyorsunuz, Son olarak OBS"e girip sahnenin üstüne sağ tık yaparak Dönüştür>Ekrana genişlet seçeneğini seçiyorsunuz bu kadar. Rehberim buraya kadardı...
  11. Umut Nas

Rehber Oyunda son 30 saniyeyi kaydetme

Selamlar, bugün çok kullandığım özellik nasıl kullanılır onu anlatacağım. Öncelikle bu özelliği açmak için, bu adımları uyguluyoruz: Bazı ekran kartları bu özelliği desteklemiyor, bunlar hakkında bir bilgi bulamadım. Ayarlar'a giriyoruz ve oyun ayarlarına giriyoruz. "Oyun" Bölümüne...
  12. Umut Nas

Öneri Forza Horizon 4 vs Forza Horizon 5

Forza Horizon 5'te aman aman bir sey yok, biraz gereksiz seylerle doldurmuslar, yeni arabalar vs ama sesleri guzellestirmisler. Onun yerine FH 4 paketini secerdim. Ultimate paket alin bu arada. Harita farki var tabii birisi Meksika digeri Britanya'da geciyor. Toz toprak karisik yol gorene kadar...
  13. Umut Nas

Oyun İndir Vip güvenilir mi ?

DM yolu ile link atar misiniz?
  14. Umut Nas

Oyun İndir Vip güvenilir mi ?

Hangi oyun acaba? Sanal makinede test edeceğim.
  15. Umut Nas

Rehber RDR Online Hızlı Para Kasma

Size RDR Online'da Collector mesleği ile nasıl kolay para kasabileceğinizi anlatacağım. Collector mesleği; haritada belli başlı yerlerde bulunan itemleri bularak yine haritada bulunan Madam Nazar adlı ablaya bu itemleri satarak yapılıyor. Öncelikle Madam Nazar'ı bulup Collector mesleğini...
  16. Umut Nas

Ekstra program yüklemeden oyun içi değerlerine bakma

Selamlar, bugün nvidia kartlarda ekstra program yüklemeden ekran kart kullanımı, kart değerlerini bakmanızı göstereceğim. GeForce Experience beta sürümünü kullanmanız gerekiyor. İndirme linki: Download GeForce Experience Beta | NVIDIA GeForce Experience yükledikten sonra, ayarlar sekmesine...
  17. Umut Nas

Rehber Sabit 60 FPS Sorunu

Sabit 60 fps sorunu yaşayan arkadaşlar için bi rehber hazırlamaya karar verdim. Öncelikle sabit fps Vsync kaynaklanır. Vsync- Ekran Hz göre fps ayarlayan bir teknolojidir. Örnek 60Hz bir monitörünüz varsa Vsync teknolojisi açık olduğu zaman fps’iz 60 sabitlenir. Peki Vsync kapatılır ...
  18. Umut Nas

FIFA 22 açılmıyor

Evet, EA Baslaticiyi kaldirin. Kendisi geri yukleyecek.
  19. Umut Nas

FIFA 22 açılmıyor

Oyun dosyalarini dogrular misiniz? Bir de EA Baslatici mevcutsa onu kaldirin.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.