Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Schizophrenic

Spora Yeni Başlamış Biri Olarak İki Ayda Neler Yaşadım?

Güzel bir teşvik olmuş bunun için teşekkürler , spor her insanın hayatında olması gerekiyor , hem fiziksel gelişir , hem zihinsel rahatlarsınız. Merakım dan soruyorum kilo verme ve sıkılaşma amacı ile mi yoksa vücut geliştirmek için mi gidiyorsunuz ? Birde naçizane tavsiyem her hareket doğru...
  2. Schizophrenic

Protein Tozu Önerisi 550TL

Dostum bir önceki post ' da yazdıklarımın haricinde hiç birisi orjinal değil ve bu üretimi yapabilecek yatırım ve ekipmana sahip değiller , bunu sana şöyle örneklendireyim en kaliteli sayılabilecek peynir altı suyu ile elde edilen 2 kg izole protein tozu için ortalama 300 kg ham peynir altı suyu...
  3. Schizophrenic

Protein Tozu Önerisi 550TL

Merhaba ; Ne yazık ki içlerinden sadece bütçeni göz önünde bulundurulduğunda hardline önerebilirim , diğer markaların hepsi merdiven altı üretim , paylaşılan değerler doğru değil bu fiyata mümkün ' de değil şekerli milkshake içersin temiz bir kas kazanımı sağlayamaz bundan ' da ziyade yağ...
  4. Schizophrenic

bu protein tozlarının aralarında fark var mıdır?

Dostum aralarında bir fark yok ama bu protein tozu bile değil çöp , eğer vücut geliştirme sporu ile ilgileniyorsan ve temiz bir kazanım istiyorsan kaliteli '' whey protein '' kullanman gerecektir , fiyat olarak uygun olan her ürün sana şeker , fazladan kalori, yetersiz içerik olarak geri dönecek...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.