Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Rory

E-Nabız Katar'a Satıldı İddiası!

Kaynağım ülkenin kendisi yani Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası...
  2. Rory

Senin mesajını alıntılayıp yazdım abi. Bu nedenle, o mesaj içeriğinde sen de varsın abi. :D
  3. Rory

Paylaştığın konunun anketinde çıkan sonuç: Türkiye'nin adalet sistemini örnek almak kadar saçma bir şey yok. Türkiye, adalet sistemi düzgün olan bir ülke olsaydı zaten bu durumda olmazdık en basitinden yerli, yabancı yatırımcı kaçıyor. Neden? Çünkü haklarını savunamıyorlar. Cahilin hakaret...
  4. Rory

Nerden biliyorsun Levon abi? Ölçtün mü benim zekamı? :D Hakkımda bir fikrin yok ki IQ testlerimi mi ele geçirdin, ne yaptın? :D Bu konuda dediğim için bu konu için bilgisiz olduğunu belirtmiş oluyorum zaten çünkü bu konuda olan burada kalır. Bu arada cahilin kaba bir terim olduğunu...
  5. Rory

Yazdıkları şeylerden. Tek bir örneğini vereyim. Bkz: Sunucular hakkında Eski-Yeni yazılım örneği verildi yukarıdaki yazışmalarda. Sunucularda hala 20-30 yıllık yazılım dilleri kullanılmaktayken böyle bir örnek vermeniz sizi bilgisiz yapar çünkü sunucular için en popüler 5 dil arasında: 33...
  6. Rory

Levon abi, cahil kötü bir şey değil ki? Bilgisi olmayana cahil denir. Bilgisiz yerine cahil yazdım diye mi tüm bunlar? :D Ne fark var arada? Aynı şeyler. :D Paylaştığım ekran resminden görebilirsin Levon abi. :D Madem bilgileri vardı öyle konuşmasalardı. Yazdıkları şeylerin kanıtını istesem...
  7. Rory

Ben neyse onu söylüyorum. Gerçekler acıysa ben ne yapayım yani? Tartışma kültürü gösteren benim farkınndaysanız? Bu tartışmadaki Joker ve Cinaryasar daha mikrokültür ve makrokültür ayrımı yapamıyor. Dolayısıyla, onlardan tartışma kültürü beklemek hata olur: Tartışma kültürü demek kanıt sunup...
  8. Rory

Ortada saygısızlık yok. Cahile cahil demek saygısızlık değildir. Karşıt görüşü de cahil olarak lanse ettiğim de yok. Yazdığınız şeyler bilginizin olmadığını gösteriyorsa suç benim değildir. Yazmayacaksınız, nokta. Boşa çene çalıp algı yaratmayın çünkü haklı olanın acelesi yoktur.
  9. Rory

Cidden öyle ya. Gerçekleri ayna misali yüzlerine tuttuğumuz halde bile bilgisizce savunmaya devam ediyorlar. Bilgileri de o kadar kısıtlı ki maaş verildiği halde işlerini düzgün yapamıyorlar. :D Söylediğimiz şeyleri evire çevire bir şekilde algı yaratıp haklı çıkma peşindeler. Hele şu son...
  10. Rory

Beni ilgilendirmiyor, neyin nerden olduğu milli değeri ekliyorlar mı ekliyorlar ama sen Sağlık milli bir değer değil dedin. Konuyu değiştirme. Otomobile bile ulusal değer etiketi takılabiliyorlarsa koskoca Türkiye Cumhuriyeti'nin Sağlık Bakanlığının bir parçası nasıl oluyor da bizim ulusal...
  11. Rory

Bana ulusal değerleri öğretecek en son kişisiniz. Kültür sadece dini, tarihi şeyler olmaz. Sağlık da bir kültürdür. En basitinden şöyle bak senin tuttuğun malum parti bile yurtdışından getirdiği parçaları birleştirip yerli ve milli otomobilimiz diye değer ekliyor... sen daha savunduğun şey...
  12. Rory

Hiçbir şey farketmez zira hiç Türk yazılımcı kalmamış gibi yabancıların sağlık sistemimiz hakkında hassas bilgiler içeren uygulamaya müdahale etmesi kabul edilemez. Kaldı ki uygulama ve site kalitesini yükseltmeyi ve geliştirmeyi ülkesini seven, vatanseverlik niyetine bedava yapacak çok iyi Türk...
  13. Rory

Ne farkeder? Değil Katar, hiçbir ülke çıkarı olmadığı işe girmez. Katar'ın E-Nabız gibi "direkt olarak bakanlığa bağlı herhangi bir uygulama" yapması demek, Türkiye'nin ulusal değerlerine karışması demek. Katar böyle bir haka sahip değil olmamalı da zaten.
  14. Rory

Katar daha iyisini yapacak olsa bile Katar'a satılmamalı çünkü E-Nabız dediğimiz sistemde hekimlerimizin bilgileri var yani sağlık sistemimizin direği anlayacağınız basit bir uygulama değil, ulusal değerlerimizden biri. Bu olay Katar alıp daha iyi hale çevirir diyerek savunulmamalı ki o...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.