Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Nimble

İndirim EA Racing Mega Collection 199 TL!

1-"Şerefsizler" niyetine dedim,199TL olmuş eyvallah paylaşan arkadaşlara teşekkürler.He orada namussuzlara dedim,EAdeki müslüman adamla sorunum yok 2-Orada haklısın 3-Ben orada 2800TL fiyatdan bahsederken sen göz göre göre 199tl olmasından bahsettiğin için dislike attım,buradaki arkadaşlara...
  2. Nimble

ben indirimsiz fiyatından bahsediyorum abi,Hem "Allahsızlar" diye buradakilere değil EAin kendisine fiyatlandırmasından dolayı dedim hasta mısınız olm ne diyonuz
  3. Nimble

Biostar RX6400 zaten 3053TL 2800TL ne Allahsızlar
  4. Nimble

İndirim Steam 30 TL'den Ucuz Oyun Önerileri!

Aslanım sen şuan kime bulaştığının farkında mısın he?Ben senin hayatında oynadığın CoD'dan fazla CoD oynadım.MW2,MW4,BO1,WaW ve CoD2'yi bitirdim kendim bir eski CoD fanboyuyum.Ben senin hayatında duymadığın,yüzüne bakmadığın oyunları bitirdim ve bunların hepsini 14-15 yıllık makine ile...
  5. Nimble

düşünsene CoD oynuyorsun 🤮
  6. Nimble

hayır hayır indirimde 30TL altı
  7. Nimble

STALKER:Clear Sky unutmuşsun aslanım

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.