Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. JOKER

Bir devrin batışı ''Zavallı Euro''

Sen kimsin ki böyle hakaret ediyorsun salak saçma ne demek hayırdır yanlış bilgiye yanlış dersiniz olur biter bu şekilde ifade doğru bir yaklaşım değil forum sahibi bile kelimelerine dikkat ediyorken siz hangi sebeble niye böyle cümle kuruyorsunuz sen ve şizofren aynı şeyi yapıp duruyorsunuz...
  2. JOKER

Erzurum'da Ekrem İmamoğlu'na taşlı saldırı

Bizim burda böyle bir.durum yaşamadık ama Birinci köprü beylerbeyi ve Çengelköyde neler oldu söylemlerden ibaret
  3. JOKER

Haşa öyle şey olurmu millet kindar değil bizde değiliz ama kendi halkına silah Çekilmeyeceğini bilen asker teslim oldu onlara ne zarar geldimi hayır bilakis millet korudu onları biz koruduk vatandaşların üzerinden tankla eze eze geçtiler İlk ateş açıldığında aramızda 70,80 metre vardı...
  4. JOKER

Bir avuçmu havada uçaklar vız vız tanklar sokakta ordu komutanı derbest edilmiş elli gözleri bağlı helikopterle alınıyor çoğu birlik Çıkarma yapmış bir avuç öylemi sadece bir avuç la ilk 7 kişi biz indik tankın yanına köprüde üzerimize sürüp makinalı silahla tehdit etti askerler hazır kıta...
  5. JOKER

Ordinaryus içiyorum canım istermisin sanada verim iyi kafa yapıyor Şifo Boş boş atma Niyazi örgüt örgüttür ister yanında istersen olma destek veriyorsn eninde sonunda senide bulur
  6. JOKER

Askerlik te bir kural vardır kendi halkına silah doğrultamassın doğrultursan ateş edersen vatan hayini olursun hiç bir asker emir komuta olsa bile kendi halkına silah doğrultamaz varsada karşı çıkar emir budur kanundur bu
  7. JOKER

Evet linç edilmeler vardı şümkü topla tüfekle tankla uçakla millet iradesine darbeye karşı durdular öldürülen onca insan var kısa mesafeden taradılar bizzat ben yaşadım başından sonuna kadar ben 2. Köprüdeydim Fatih sultan mehmette neler oldu neler Yaşamak lazım millet darbetmek yanlış darbe...
  8. JOKER

Anketlere bakarsan tayip önde kılıştaroğlu önde kime para verirsen öne çıkarırlar ama anketler belirlemez sonucu yanılma payı vardır halk belirler sonucu
  9. JOKER

Orda benim arkadaşım şehit oldu bende biliyorum gördümde mücadele ettimde Günahsız mı emir kulu askermi yapma Allah aşkına takır takır taradılar milleti bu nasıl askerlik masum hemde
  10. JOKER

Kaybedersen tam tersi yazacakmısın ??
  11. JOKER

Halkı galyene getircek bu ne saçmalık çıldırmış bu kadın Konunu kimse dağıtmıyor yerinde duruyor
  12. JOKER

Seçim akşamı 21 den sonra buluşalım burda tartışalım bir konu altında varmısınız
  13. JOKER

Tayip kaybetmez Kazanır bu ulke çok yaşadı bunları İstedikleri kadar çırpınsınlar kk aday olurken en başından kaybetti oda yetmedi fetöcüleri bünyesine aldı oda yetmedi HDP ile nerde arangilli iş var hooop kemal orda adam kasetle geldi böyle işleri oyunları iyi bilir
  14. JOKER

Örgütcüler vatandaşlara saldırdıklarında sesleri çıkmayanlar şimdi kendilerine yapılıncamı sesi çıkar oldu kendilerine yapılmayacağını garantisi yoktur Bunu bilmiyorum gibi yapmaları ne kadar Tek taraflı olduklarını belgeliyor fetöcüler veya kendileri yapmıştır bu durumda biz böyle görüyoruz ee...
  15. JOKER

iha-siha Bir Devrin Batışı(Batırılışı)

Ne kusuru kardeşim biz kardeşiz görüşümüz ayrı olabilir ama saygımız asla değişmez üzme kendini
  16. JOKER

durumum iyi veya kötü olabilir Ben hayatımda hiç bir camiye gitmedim oruçta tutmam tanrıya inanırım ama şunuda bilirimki ademden bu güne zengin orta halli fakir insan hep olmuştur. Olacaktırda bir ülkede kaos bitmez siyaset hep değişsede ezilen daima halkın kendisi olur iyi bir memleket kurmak...
  17. JOKER

Hala siyasetle yaptığını örtbas ediyorsun Böyle davranma güzel kardeşim bırak asını bsini sadece karşıt görüştekilere düzgün cevaplar ver rencide etmeye değermi
  18. JOKER

Mesele siyaset değil mesele hangi görüşte olursa olsun fark etmeden karşıt görüşünü yazmak ama kişiye karşı saygılı cevaplar verilmesi önemlidir bizler siyasetci değiliz ama yorumlama savunma hakkına sahibiz Herhangi bir dil ırk kişi görüş ayrımı yapmadan rencide etmeden tartışmak Bunu yapmamız...
  19. JOKER

kişiyi böyle görme hakkını Sana kim veriyor ki bu lafları söyleyebiliyorsun İşinize gelmeyince rencide ediyor birbirinizi beğeniyor yandaş gibi kahka atıyor haklı olmasanızda hakkınız varmış gibi davranıyorsunuz sonrada haktan hukuktan bahsediyorsunuz burası forum sitesi kayırma alanı değil adam...
  20. JOKER

Türk Bayrağını Ayaklarıyla Çiğnediler

Siz ne kadar yalan olduğunu iddaa ediyorsanız bizde o kadar gerçek olduğunu iddaa ediyoruz Ayrıca siz örgütemi çalışıp para alıyorsunuzki Bizde bu tür içerik paylaşımından para alalım Haberin doğru olduğunu veya yalan olduğunu biz aramızda tartışırız sonuçta bu gibi çok haber var bu forumda...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.