Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. GalaxySal450

5000 Tl'ye Kulaklık Önerisi

Merhaba. SteelSeries Arctis 7+ bakabilirsin. Link Removed
  2. GalaxySal450

Öneri ASUS TUF GAMING H3 Kırmızı 7.1 Surround Oyuncu Kulaklık İTOPYA İNDİRİMİ KAÇIRMA!!!!!

Kulaklığın kendisi rezil, fiyat zaten ayrı şey. Alınmaz.
  3. GalaxySal450

kulaklıkta mikrofon ışığı yanıyor ama çalışmıyor

Kulaklık arızalı büyük ihtimalle.
  4. GalaxySal450

İlginç açıkçası. USB portlarınızın arızalı olduğunu varsayıyorum.
  5. GalaxySal450

Zaten sonradan oluyor kulaklık kalitesiz zaten. Satmaya çalışın, ayıplı ürün olduğunu düşünüyorum. USB portlarını değiştirmeye çalışın bir de öyle de olmazsa satmaya çalış bence.
  6. GalaxySal450

Aldığın kulaklık bu tür sorunlarla karşı karşıya kalıyor zaten. Kronik sorun neredeyse. İade etmenizi öneririm. Ayıplı ürün de gelmiş olabilir.
  7. GalaxySal450

Çözüldü Razer Blackshark V2X vs HyperX Cloud Core

Merhaba. Blackshark V2 X almanızı öneririm. Ses yonganız orta segment bir yonga. Yurt dışından kabulseniz 1144 TL'ye satılıyor Hepsiburada üzerinden.
  8. GalaxySal450

Kulaklık önerisi

Kronik sorunlu bir model. Özellikle mikrofonu çok kötü. Ses kartınız iyiyse Razer Blackshark V2 X. Ses kartınız kötüyse HyperX Cloud Core.
  9. GalaxySal450

Öneri Uygun fiyata kulaklık önerisi

Merhaba. Link Removed Bu modelin mikrofonu çok iyidir. Yayıncı mikrofonu kalitesindedir. Bakmanızı öneririm. Razer BlackShark V2 de önerecektim lâkin bayağı bir zam yemiş.
  10. GalaxySal450

Öneri Kulaklık Öneri

Merhaba. Aralarinda en iyisi Blackshark V2 X ile Cloud Core. Lakin benim daha iyi onerim var konudakilerden: Link Removed Link Removed
  11. GalaxySal450

Kulaküstü kulaklık tavsiyesi

Alınmaz. Önerilerim bunlar. Link Removed Link Removed Link Removed Link Removed Cloud 2 hepsinden daha iyi.
  12. GalaxySal450

SteelSeries mi Razer mı ?

Nova 7X daha iyi bir model, Blackshark V2 Pro o parayi hak etmiyor.
  13. GalaxySal450

Hangi kulaklığı alayım?

Butcen nedir? Drop Plus iyidir ama o paraya alinmaz.
  14. GalaxySal450

Öneri 500 TL kulaklık önerisi

Güzel bir üründür GameNote fiyat performans ürünleri çıkarıyor. JD 712'de bass sorunu ve dandik ses kartı olduğu için bir süre sonra seslerin gelmeme sorunu var.
  15. GalaxySal450

Öneri 500 TL kulaklık önerisi

James Donkey JD 712 önermiyorum kronik sorunlu çünkü. Az daha bütçe artarsa şunu öneririm. Link Removed

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.